Anahtardan far açma

Merih can

Yeni Üye
İsim
Merih can
Herkese hayırlı günler sizden bir yardım isteyeceğim. Sitedeki bilgilerden yararlanarak bazı gizli özellikleri açtım fakat yapmak istediğim bir şey var far anahtarı auto konumunda iken farlar gece arabayı açınca yanıyor fakat farlar kısada acık konumdayken kilidi açınca yanmıyor bunu Vag-com ile kısa konumda aracı açınca ve kitleyince de farları yakmak mümkün mü yardım bekliyorum araç 2013 highline modeli

Hocam iç aydınlatmaya bağlarsak mümkün ama gündüz neden yansın ki. Gereksiz enerji israfı olur

@Merih can auto konumu varken niye kısa konumunu kullandığınızı bilmiyorum ama gece araçtan çıktığınızda otomatik olarak farların açılması kodu olması lazım. 

@yusuf @Utku Lekesiz onu kodladım bugün araçtan çıkınca yanıyor ben gece gündüz farlar açık şekilde aracı kullandığım için kısa konumdada çalışsın istiyorum yoksa gece auto ya al gündüz kısaya sürekli oynamak istiyor 

@yusuf @Utku Lekesiz onu kodladım bugün araçtan çıkınca yanıyor ben gece gündüz farlar açık şekilde aracı kullandığım için kısa konumdada çalışsın istiyorum yoksa gece auto ya al gündüz kısaya sürekli oynamak istiyor 
Farları gündüz yanacak şekilde kodlayalim

@yusuf auto konumda dediğiniz gibi yaparsak sensöre bağlı çalıştığı için gündüz yanmaya bilir yada sensörünüz gibi çalışacak far anahtarı

@fcsrn valla zahmet edip yazarsanız sevinirim. Arkalar açık yanıyor. Hayırlı akşamlar 

@fcsrn valla zahmet edip yazarsanız sevinirim. Arkalar açık yanıyor. Hayırlı akşamlar 
(12) leuchte 6---- daytime running lights

(14) leuchte 6 ----Buraya tam olarak kaç girileceğini bilmiyorum ancak (6) leuchte 6 kanalına bakın orada ki değer kaçsa burayada aynısını girin, bi-xenonun yanma şiddeti bu, fazla felan girmeyelim sonra. :)

(12) leuchte 7 ---- daytime running lights 

(14) leuchte 7 ----- yine aynı şekilde önceki yere kaç girdiyseniz buraya da aynı değeri girin. 

@fcsrn teşekkür ederim uğraştığınız için inş herkese faydası olur hayırlı akşamlar 

Geri
Üst Alt