gelecek olan yeni golf aracım için dış aksesuar bilgisi

taylot

Yeni Üye
İsim
taylan
ilk önce herkese merhaba. yeni kayıt oldum. haftaiçi acarlar vwden golf 7 aracımı teslim alacağım. plastik ön lip, difüzör, egsoz ucu, spoiler almayı düşünüyorum. bunları uygun ve kaliteli nereden temin edebilirim

Aramıza Hoşgeldiniz Hocam. Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Yapmak istedikleriniz işlemler için seçenek çok fazla. bence biraz araştırma yaparsanız güzel ürünleri iyi fiyatlara bulabilirsiniz. Forumu biraz dolaşın bu konularda yapılanlardan fikir alabilirsiniz.Selamlar Saygılar :)  

@Ender acarlar servisinde bulabilir miyim acaba? bi bilginiz var mı?

-Spoiler için nette plastikleri 200 lira civarına boyasız satılıyor 3 parça olanlar,herhangi birindne alırsanız bence iş görücektir.

-Ön lip olarak orjinal aksesuarın birebir aynısı olan lipten almanızı öneririm.Mümkünse orjinal ama serviste 950tl gibi uçuk rakamı var o yüzden aynısının plastiği alınabilir uyguna var malum sitede

-Difizör olarak aracınız TDI ise çıkma orjinal tsi difizörü almanızı tavsiye ederim.Ben soldan çift çıkış yapmak için öyle yaptım 100 liraya çıkma almıştım.Sağ-Sol gti gibi yapmak istiyorsanızda orjinal servisten alın derim çok uçuk fiyatı yok zaten.

İlanlarla alakam yok rasgele yazdım çıkanları ekliyorum.Ön lip olarak şu şekil almanızı öneririm.Orjinale aksesuara çok benzer birkaç şey haricinde...
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-golf-7-plastik-lip-ayni-gun-kargo-exclusive-tuning-348414571/detay/

Spoiler olarakta şunlar
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-vw-golf-7-gti-4-parca-plastik-spoiler-taiwan-stage-tuning-349137456/detay/

Servisten alırsanız çok pahalıya gelebilir. söylediğim gibi bitraz araşttırırsanız uygun fiyatlara çok seçenek göreceksiniz.

örneğin difüzör 250-350 tl ye bulabılırsınız kalıteli ürün plastik olarak. serviste 500-600 civarıdır. yada spoyler 200-205 ye dışarda bulma imkanınız varken servisten alırsanız 750-850 civarıdır.

@mehmetmert peder bey acarlarda çalıştığı için düşük fiyatları biraz daha uyguna alabilirim diye düşünüyorum. araç 1.4 tsi sağ sol çıkış yapma planım da var zaten. Yardımınız için çok teşekkür ederim

@NEWANCE çavuşum çok güzel diyorsunuz ancak öğrenci adamım he deyince olmuyor :D

Geri
Üst Alt