Jump to content

silvershadow

İşte Benim Golf'üm.

Recommended Posts

@Savatage hocam analog comfort kadrancı ve halkçıyız .

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

19 saat önce, Recep Gül yazdı:

Benim arabayı alırken tek pişman olduğum konu hayalet ekran istemememdir. Şuan "Keşke" diyorum ama iş işten geçti. Artık bir daha ki golfte kesinlikle hayalet ekran olacak... 

Teknolojinin çok hızlı gelişip değiştiği bu zamanda, teknolojiyi takip etmek lazım derim. belki de 2-3 seneye kadar bütün arabalar hayalet ekrana geçecek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 20.08.2019 at 9:29 AM, Savatage yazdı:

@Negatiwe

Bizimkiler zincirlikuyu  mezarlığında beyaz çarşaf altından  korku salan  çakma hayaletler gibi .....

hayalet ekran böyle harbi olur.  

image.thumb.png.79c47cd2bffb960ec6fe5d9bb808c83f.png

@Savatage hocam bütün golflerin ekranı başımızın tacıdır

VW Golf MK1

VW_Golf_I_GTI_Dashboard.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu da benim mütevazi golf6 aracim
SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
48pDMQ.jpg
Eski defterleri karıştırırken ne buldum.Kimler geldi kimler geçti forumdan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 8/21/2019 at 8:21 AM, Culture33 yazdı:

Teknolojinin çok hızlı gelişip değiştiği bu zamanda, teknolojiyi takip etmek lazım derim. belki de 2-3 seneye kadar bütün arabalar hayalet ekrana geçecek.

Onemli olan, bu araclarin bize hangi fiyatla sunulacagi bence. Bu arada dunyada hayalet ekran olayi coktan geride kaldi. Ureticiler otonom suruse kilitlenmis durumda. Dusunun Bmw r1200gs’in bile kendi kendini surebiliyor. Insan o teknolojiye sadece bakiyor. Ozetle ulkede 0 arac fiyatlari bir saka.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, latissimusdorsi yazdı:

Onemli olan, bu araclarin bize hangi fiyatla sunulacagi bence. Bu arada dunyada hayalet ekran olayi coktan geride kaldi. Ureticiler otonom suruse kilitlenmis durumda. Dusunun Bmw r1200gs’in bile kendi kendini surebiliyor. Insan o teknolojiye sadece bakiyor. Ozetle ulkede 0 arac fiyatlari bir saka.

3 sene önce Almanya-otobanda kendi kendine giden test için üretilen araç ile seyahat ettim. ama bunlar sadece test için, aktif kullanımda değiller. dediğiniz motorun dışında sanırım 2 sene önce ebeveyni takip eden bebek arabaları vardı, VW'nin ürettiği. aktif satışta mı bilemiyorum ama.

Teknoloji aktif kullanımda olan teknolojilerden kat be kat ileride, mevcut alt yapılar uygun konuma gelmesi de yıllar alır gibime geliyor. veeeeeeeeeee dediğiniz gibi sıfır km araç fiyatları bir ev parasına. ev alırsan getirisi var, araç alırsan götürüsü var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, latissimusdorsi yazdı:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Alpyaman yazdı:

@mbonat ön camda film vardı yanlış mı hatırlıyorum 

Evet var hocam , cam filminden önceki gün çekmiştim . Bu arada cam filmi garantiden değişicek bu sefer 35 yada 50 yaptırmayı düşünüyorum .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Alpyaman yazdı:

@mbonat @mbonat hayırdır ne oldu nazarım mı değdi?

Benim nazarım değmiş olabilir :) baya yakıştıda baloncuk kaldığı için değişicek .  Ön cam filmi yan camlardan koyu durduğu için değişik bir görüntü oluyordu ya yan camları 1 ton koyulaştırıcam bu sefer de içersi çok karanlık olucak yada 35 yada 50 ye geçiş yapıcam . 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
D56EB81E-A279-4940-94C1-E9BD4D50922B.thumb.jpeg.0797b478a9633eb5951648451f0bd714.jpeg
Garaj güzelmiş hocam tam vakit geçirmelik mekán.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, slck yazdı:

Garaj güzelmiş hocam tam vakit geçirmelik mekán.

Her araba severe bir garaj lazım yağ bakımını vb garajda kendimiz yapıyoruz . Keşke biraz daha büyük olsaydı diyoruz ama buda yetiyor .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@mbonat valla hiç sormayın, garajımız olmadığı gibi birde sokaklarda park yeri bile bulamıyoruz. Bir yere giderken 50 kere düşünüyorum arabayı çıkarsam mi çıkarmasam mi diye....Garaj şart

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, Recep Gül yazdı:

@mbonat valla hiç sormayın, garajımız olmadığı gibi birde sokaklarda park yeri bile bulamıyoruz. Bir yere giderken 50 kere düşünüyorum arabayı çıkarsam mi çıkarmasam mi diye....Garaj şart

Kesinlikle , büyük şehirde park konusu büyük sıkıntı . Sokağa koysanız çizdiler mi vurdular mı dert . 1-1.5 ay araca binmeyeceğim için aracımı yıkayıp komşumuzun garajına çektim çekmeseydim yağmurda , güneşin altında kalıcaktı . Bizim garaja sadece 1 araba sığıyor geneldede babamın aracını koyuyoruz .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, Jesi yazdı:

Merhabalar, 

İşte benim Golf"üm 😉

IMG_20190824_174600.jpg

IMG_20190824_174616.jpg

Beyaz renk dışında golf görmek sevindirici 😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Jesi normalde kırmızı rengi sevmem ama bu   Renk tonu güzel hocam. 

tarihinde Recep Gül tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
46 dakika önce, Recep Gül yazdı:

@Jesi normalde kırmızı rengi sevmem ama bu   Renk tonu güzel hocam. 

Teşekkür ederim 🙏 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Jesi yazdı:

Merhabalar, 

İşte benim Golf"üm 😉

IMG_20190824_174600.jpg

IMG_20190824_174616.jpg

Bir zamanlar forumda dört veya beş tane vardı şu an hiç yok gibi 😊 

Günbatımı kırmızı 🧿

tarihinde Jesi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...