yağmur far sensörü hız sabitleyici

@DT engineertamam kardeş izlediğin yolları bize de anlat bizde yaptıralım. Memnun musun herhangi bir sorun çıktımı çalışmama takılma gibi yoksa taktıktan sonra orijinal gibi kullanmaya başladın mı. Birde far anahtarı nasıl orijinal mi. Bu özellikler kullanışlımı sence.Yardımcı olursan sevinirim.
Çok memnunum hocam , artık gece farlar direk kapı kilidi ni açınca yanıyor, ist bir arkadaştan Auto konumlu far anahtarı ve sensör aldım , oda AliExpress den alıyor, çok fark koymadan sağolsun vermişti , telde bana anlatarak yaptım , VAG kablo ile de kodlama yaptım şuanlık kadar çok şükür hiçbir sıkıntı çıkarmadı

arkadaşlar biraz önce avek otoyu aradım far yağmur sensörü sonradan takmadıklarını aracın beyni ile alakalı olduğunu ama hız sabitleyici  işlemi yaptıklarını söyledi onun maliyeti de 1400 tl dediler garanti bozmadan devam ediyor dedi.

@Mertcan21Hocam bence o kadar para vermeye gerek yok cami kirmayada bende alırken eklettim ama o kadar da aranan bi özellik değil ha fari sen acmısın ha auto olmuş. Hız sabitleyici bende var ama fazla kullanmıyorum uzun yolda da olsa ayağım pedalda hep tek güzel yani radar olan yerlerde hızı sinirlamasi güzel 2000 tl verme bence 

@Mertcan21Hocam bence o kadar para vermeye gerek yok cami kirmayada bende alırken eklettim ama o kadar da aranan bi özellik değil ha fari sen acmısın ha auto olmuş. Hız sabitleyici bende var ama fazla kullanmıyorum uzun yolda da olsa ayağım pedalda hep tek güzel yani radar olan yerlerde hızı sinirlamasi güzel 2000 tl verme bence 
hocam sanırım yanliş etiketlediniz :)  benım aracımdada mevcut hız sabitleyici 

sürüş komfor ve ışık paket

bana kalirsa hız sabitleyici bulunmaz bir nimet  sahil yolunda ve e-5 te  sabitleyin 60 a     kullanmaya basladığımdan beri ayağım rahat etti inanınki  yakıt tasaruf konusundan bahsetmiyorum bile

@Mertcan21dogrudur hocam ben meslek olarak da şoför olduğum için pedal da olmayınca ayak rahat etmiyorum yakita katkısı var onu tartisamam tabi ki

arkadaşlar biraz önce avek otoyu aradım far yağmur sensörü sonradan takmadıklarını aracın beyni ile alakalı olduğunu ama hız sabitleyici  işlemi yaptıklarını söyledi onun maliyeti de 1400 tl dediler garanti bozmadan devam ediyor dedi.
Yağmur sensoru için benim ile iletişime geçebilirsiniz hocam

Geri
Üst Alt