Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

Nasıl yakaladınız bu uyarıyı ?

bende anlık geldi gitti hatta ünlem yok hiç yanmadı tam emin değilim hata yazdı onu gördüm sadece

ama genel kanı bu uyarı olduğu yönünde

sıkıntı yaa

bu ne 2015 aracın her şeyi sorun ya

sorunsuzca binemeyecek miyiz aracımıza ben daha servis e uğrayamadım

japonlara bu konuda hak vermemek büyük haksızlık bence

hafta sonu gidip baktırsam servis ücret talep eder mi acaba??

Moderatör tarafında düzenlendi:
sıkıntı yaa
bu ne 2015 aracın her şeyi sorun ya
sorunsuzca binemeyecek miyiz aracımıza ben daha servis e uğrayamadım
japonlara bu konuda hak vermemek büyük haksızlık bence
hafta sonu gidip baktırsam servis ücret talep eder mi acaba??
Randevu alıp gidin cihaza bağlayıp bakarlar onayınıza istinaden masrafı söyleyip kayıt açarlar yok istemiyorum sonra gelirim derseniz bi ücret talep etmeden hiç kayıt oluşturmazlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ekli dosyayı görüntüle 16264 an itibariyle uyarıyı aldım
emoji15.png
emoji848.png

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Cüzdanda araya bir şeyler sıkışmış sizinde :)  de miktarı merak ediyorum. Hatayı aldığınızda Orta konsoldaki ekranda "Car" butonuna basıp araç görselinin resmini de çekebilir misiniz ? ( Direksiyon ve kadran kısmı sarı renkli yanıyor olacak)

miktar en az 1000 tl diyebilirim o da parça parası hariç işçilik 

parça parasını isterlerse ki yaptıran arkadaşlar iyi niyet garantisi kapsamında sadece işçilik ödemiş parçaya para vermemiş 

bakalım hayırlısı cumartesi gidecem inş

Bugün doğuş oto Etimesgut şubeyi aradım aracın 60bin bakımı yok randevu açtılar perşembeye 1150 tl dedi bakım için [emoji848] altı üstü yağ bakımı fenaaa. Ekranda gelen uyarıyı söyledim yazılım atıyoruz araç bir gün kalıyor gerekirse parça değişiyor demişdi para konusunda gelince danışmanınız ile konuşursunuz dendi bir gidem neler olacak bakalım [emoji848]

bende bu uyarıyı 2 ay önce verdi ve hararet göstergem de sıcaklık 130 da idi çekici çağırdım servise gitti onlarda test ettiler yine yükseldi sonunda devir daim pompası değişti 

bilginiz olsun...

Bugün doğuş oto Etimesgut şubeyi aradım aracın 60bin bakımı yok randevu açtılar perşembeye 1150 tl dedi bakım için [emoji848] altı üstü yağ bakımı fenaaa. Ekranda gelen uyarıyı söyledim yazılım atıyoruz araç bir gün kalıyor gerekirse parça değişiyor demişdi para konusunda gelince danışmanınız ile konuşursunuz dendi bir gidem neler olacak bakalım [emoji848]

2 ay önce kurların tavan yaptığı dönemde 60.000 bakım yaptırdım Eskihisarda. Yağ,yağ filtresi,polen filtresi,bujiler,firen sıvıları ve ekstra istediğim rot ayarı ile 1420TL ödedim. Rot ayarına dışarıda çok para ödedim kimse tutturamamıştı ayarı. Birde direksiyon airbag’inde logo üstünde deri iz yapmıştı çatlak gibi büyüyordu onuda gösterdim deri deformasyonu denildi ve airbag iyi niyetten ücretsiz değiştirildi. Onun için extra bir işçilik falan ödememiştim. Volkswagen güvenlik ekipmanlarından hiçbirşekilde ücret talep etmez denildi. Vites mekanizmasını ertelemiştim onuda müsait bir zamanda değiştireceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son bir hafta içerisinde bende bu uyarıyı iki kez aldım yarın için randevu aldım gelişmeleri buradan yazarım.
Evet arkadaşlar pazartesi günü aracı 9:30 servise bıraktım ikame araç verildi ve pazartesi günü parçalar sipariş edildi salı 10:30 telefon geldi aracınız hazır diye garanti uzatmam vardı oradan ücretsiz değişim sağlandı.

image.png

image.png

Geri
Üst Alt