Cam Filmi Çektirme Ve Fiyatları

Üstatlar, İzmir'de nereye yaptırabiliriz?

Bugün Dby deailing ile bir görüşme yaptım, Verdikleri fiyatlar aşağıda bulunmaktadır, Yaptıracak arkadaşlara Fiyat bakımından fikir olması için.

Lumar ön kaput filmi ön tampon dahil : 1000 TL

Lumar Atr-20 5 cam ön cam hariç 500 TL

Lumar çamurluk filmi: 700 TL

Lumar Komple Kaplama: 6000 TL

İç detaylı temizllik 350 TL 

Forumdan bazı arkadaşlarımız beğenmişti Dby'nin yaptığı iç temizlikleri fakat Araç içi yalıtım düşündüğüm beklemeye aldım sanıyorum yaza girerken yaptıracağım. Şu kışın pisliğini atarız üstümüzden.

Bugün Dby deailing ile bir görüşme yaptım, Verdikleri fiyatlar aşağıda bulunmaktadır, Yaptıracak arkadaşlara Fiyat bakımından fikir olması için.

Lumar ön kaput filmi ön tampon dahil : 1000 TL

Lumar Atr-20 5 cam ön cam hariç 500 TL

Lumar çamurluk filmi: 700 TL

Lumar Komple Kaplama: 6000 TL

İç detaylı temizllik 350 TL 

Forumdan bazı arkadaşlarımız beğenmişti Dby'nin yaptığı iç temizlikleri fakat Araç içi yalıtım düşündüğüm beklemeye aldım sanıyorum yaza girerken yaptıracağım. Şu kışın pisliğini atarız üstümüzden.

Berkay abiyi gözü kapalı tavsiye ederim..Hem kendi aracım hem babamın araçları hepsini gözü kapalı kendisine bırakırım.Örnek vermek açısından babamın focusu llumar atr 15 cam filmi dby detailingde çekildi.

IMG_9937.JPG

IMG_9940.JPG

IMG_9941.JPG

Merhaba Arkadaşlar, 

Geçen haftalar da ben de Doğuş Oto servise sordum cam filmi yapıyor musunuz diye. 600 tl fiyat istediler 5 cam' a. 

Dışarıda da aynı fiyat neden siz de yaptırayım dedim. Ban bir servis raporu gösterdi " Aracınız garantili yarın bir gün kapı ve pencereler ile ilgili bir problem olur ise garanti dışı kalır" örnek bir sürü rapor var gösterebilirim dedi.

Merhaba Arkadaşlar, 

Geçen haftalar da ben de Doğuş Oto servise sordum cam filmi yapıyor musunuz diye. 600 tl fiyat istediler 5 cam' a. 

Dışarıda da aynı fiyat neden siz de yaptırayım dedim. Ban bir servis raporu gösterdi " Aracınız garantili yarın bir gün kapı ve pencereler ile ilgili bir problem olur ise garanti dışı kalır" örnek bir sürü rapor var gösterebilirim dedi.
Selamlar Öncelikle, Sayın hocam Cam filmi çekilmesi ile ilgili araçta oluşabilecek bir takım problemler düşündüm fakat bulamadım :)

Açıkçası servis noktasında aracımı evet bakıma götürürüm, Gerekli işlemleri yaptırırım Fakat Boya koruma Cam filmi gibi uygulamalarda işinde uzman kişileri bulup yaptırmaktır önemli olan.

Fakat Cam filmi ile ilgili olarak Garanti kapsamında bir problem(Sorun) yaşanacağını sanmıyorum. Tabi ki yine tercih sizlerindir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dby Berkay'ı tavsiye ederim. Ön cam dahil film çektirmiştim. Konusu var forumda.

Dostlar selamlar. Dun aracimin kaputunda tas sekmesinden olusan nokta seklinde boya kalkmasi farkettim ve haliyle canim skldi. Kaputa film cektirmek istiyorum fiyatlar hakkinda bilgisi olan, Anadolu yakasinda yada Izmit te tavsiye edebileceginiz yerler var midir? Tesekkurler.

Dostlar selamlar. Dun aracimin kaputunda tas sekmesinden olusan nokta seklinde boya kalkmasi farkettim ve haliyle canim skldi. Kaputa film cektirmek istiyorum fiyatlar hakkinda bilgisi olan, Anadolu yakasinda yada Izmit te tavsiye edebileceginiz yerler var midir? Tesekkurler.
Kaput filmi sonrası araç sürekli kötü görünecek. Taşlara dikkat etmek daha güzel çözüm olur. Uzun yol öncesi kaput maskesi de bir başka çözüm.

Kaput filmi sonrası araç sürekli kötü görünecek. Taşlara dikkat etmek daha güzel çözüm olur. Uzun yol öncesi kaput maskesi de bir başka çözüm.
Yusuf Hocam neden kötü gözükecek dediniz, eskimeye başladığı zaman mı? Foto da aşağıdaki gibi nasıl kapatabilirm bunu? Teşekkürler. 

IMG_1884.JPG

Yusuf Hocam neden kötü gözükecek dediniz, eskimeye başladığı zaman mı? Foto da aşağıdaki gibi nasıl kapatabilirm bunu? Teşekkürler. 
/monthly_2017_02/IMG_1884.thumb.JPG.82ae7265277cdc3aabcc45319bfaa0f6.JPG
Ton farkı oluyor hocam. Rutuş boyası ile nokta kadar bir dokunuş iş görür

Bende sonaxla görüştüm hocam ömür boyu garantili cam filmini normalde 550₺ ye yaptıklarını söylediler sıkı bi pazarlıkla 300₺ ye anlaştık yan 4 cam vE arka cam markasını hatırlayamadım şu an

Merhaba Arkadaşlar

@theGenius Hüseyin hocamın yardımları ile Geçen hafta bende ILumar cam filmi yaptırdım.Önler 0.35 arkalar 0.20 Ön cam da Air 80 uygulandı.Ben susayım resimler konuşsun.

SAYGILARLA

/monthly_2017_03/large.IMG_20170307_125610.jpg.fc79a80da5eab9b1ca147422c3c49f43.jpg/monthly_2017_03/large.IMG_20170304_124425.jpg.6e623fb044ddbd7b0bf4caff764a9b38.jpg/monthly_2017_03/large.IMG_20170304_124416.jpg.553af7d5ebf1c45a31bd55d1236e9fb1.jpg/monthly_2017_03/large.IMG_20170304_124405.jpg.d5a2c063da7b22ebdc7d978dc994b30e.jpg

Geri
Üst Alt