3.20 ied yakıt tüketimleri

@ansolak valla 1 serisini kullandım hiç hoşuma gitmedi golf bence çok önde ama 320 deyince akan sular durur bir tek c serisiyle mukayese edebiliyorum bence ondanda çok önde

şimdilik hayal ediorum ama gerçekler önce hayalle başlarmış nasipse golften sonraki durak 3 serisi gibi 

@ansolak valla 1 serisini kullandım hiç hoşuma gitmedi golf bence çok önde ama 320 deyince akan sular durur bir tek c serisiyle mukayese edebiliyorum bence ondanda çok önde
şimdilik hayal ediorum ama gerçekler önce hayalle başlarmış nasipse golften sonraki durak 3 serisi gibi 

Aracı ilk alırken D premium segmentteki tüm araçları ikame alıp test ettim neredeyse.
Mantığıma ve duygularıma en çok hitap eden araç 3 serisi oldu. Bu segmentte 1.6 hacimde açık ara en iyi yürüyen araç.
Yakıt tüketimi ,vergi avantajı, spor ve keskin sürüş, müthiş yol tutuşu. Bana bunlar çok cazip geldi.
C de çok güzel bir araç özellikle amg olunca.
Fakat C motor ve şanzıman olarak çok geride.
Konfor süspansiyon alırsanız çok konforlu ama güney afrika üretimleri ülkemize geldiği ve hala çoğu sıkıntısı giderilemediği için eledim.
Mercedes forumlarında sayfalarca servis aksiyonları var C serisi ile ilgili.

oğlum golfü satıp 1 hafta önce f30 kasa 2013 model 3.20i sportline aldı. ben henüz binmedim ama, baba bindiğinde tekrar gplfe binmezsin diyor. :)

premium ve üst sınıf araç böyle oluyor demekki...

oğlum golfü satıp 1 hafta önce f30 kasa 2013 model 3.20i sportline aldı. ben henüz binmedim ama, baba bindiğinde tekrar gplfe binmezsin diyor.[emoji4]
Hayırlı olsun.
Yeni alacaklara 2012 modelleri ve temmuza kadar üretilmiş 2013 modelleri pek tercih etmemelerini tavsiye ederim.
Sonraki modellerde yeni doğum sıkıntılarının hepsi düzeltildi.

Ama golfümden ayrılabilicem mi bilemiyorum gerçekten okadar keyif alıyorumki
Tek sıkıntım bagaj tam istediğim gibi bi araba denk geldi cam tavan içi bej hiğline cant s.k ışık paket ben yapsam bu kadar olurdu şuan satsam zararım yok hatta kardayım bile ama sanırım daha uzun süre ayrılamıcaz

Hayırlı olsun.
Yeni alacaklara 2012 modelleri ve temmuza kadar üretilmiş 2013 modelleri pek tercih etmemelerini tavsiye ederim.
Sonraki modellerde yeni doğum sıkıntılarının hepsi düzeltildi.
teşekkürler hocam. düzeltilen sorunları özelden yazabilirseniz.. bilgimiz olsun. 

@ansolak Hocam bende Ankarada benzinli astra kullanıp yakıttan şikayetçi olduğumdan dizel almayı düşünüyorum. Fakat böyle bir aracın bu kadar mükemmel tüketim değerlerini görünce insanın dizel yerine böyle bir araç alası geliyor. Gerçekten harika değerler. Birde Ankara'da hangi güzergahta kullanıyorsunuz aracı ?

Bu gönderdiğim incek bahçelievler arası.

Sakin kullanımda-şehirlerarası gibi 4.5-5.5 litre

Genel güzergahımda ise macunköy - kurtuluş arası 7.5 litre normal kullanım trafik şehir içi.

Agresif kullanımda 9 litre şehir içi.

Max agresif tapa gaz 11 litre üstünü görmedim yine şehir içi.

oğlum golfü satıp 1 hafta önce f30 kasa 2013 model 3.20i sportline aldı. ben henüz binmedim ama, baba bindiğinde tekrar gplfe binmezsin diyor. :)

Değerli Faruk Hocam

Oğlunuzun gönlünde yatan aslan belli oldu.

Haklı....

Eğer imkanlar elveriyorsa elbette. 

Bir kez kullanmanız zehri almak için yeterli..

Ondan sonra iflah olmuyorsunuz..

Hayırlısı olsun oğlunuza...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Fatih Hocam

Oğlunuzun gönlünde yatan aslan belli oldu.

Haklı....

Eğer imkanlar elveriyorsa elbette. 

Bir kez kullanmanız zehri almak için yeterli..

Ondan sonra iflah olmuyorsunuz..

Hayırlısı olsun oğlunuza...
teşekkürler hocam. bulaşıcı olduğundan uzak duruyorum. :)  bakalım ne zamana kadar.

daha önce e90 kasa 2006 model 3.20i kullanmıştım bir kaç gün. oradan bi tecrübem ve bilgim var. onun için uzak duruyorum. ondan inip c sınıfı araçlara binince bmw otomobilse bunlar ne veya bunlar otomobilse bmw ne dediğim çok olmuştur. :)

Şehir içi eğimli kesimlerde var güzergahta.

5 adet ışık

ya bırak hocam bizi mi koparıyon :)

7.5'dan aşağı yakmaz o yokuş aşağı salmışsın yelken mode on. Bu sabah 11.3 ile geldim. pehhh.

Geri
Üst Alt