Panoramik açılır cam tavan (PS1)

OnurD7 dedi:
6. Madde tam bana göre sanırım. Ergoactive koltuk, geri görüş kamerası ve keyless enter ekletiyorum 3'ü 2800 TL tutuyor sadece cam tavan 3100 TL. Çok istiyorum fakat fiyatı yüksek bence. Sent from my iPhone using Tapatalk
Hocam pahalı kabul ediyorum ama sonradan alsaydım keşke demek çok acı oluyor, ki en havalı ürün can tavan, imkan varsa değer,

sadece bunun için araba satan insanlar var. :D

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@enpisagorayynen hocam akşam üzeri hız 60 70 tavan açık müzik tatlı bir fısıltıyla @OnurD7insanın ruhuna işliyor 

tavan acık olunca arac bile baska duruyor  :'(

308 den panoramik 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ansolak kesinlikle şans işi ama genel olarak panoramik cam tavan lı çoğu araçta (Mercedes, Audi, Range Rover gibi) enteresan ses sıkıntıları var, yapısal bir durum gibi duruyor. takıntılı yada hassas arkadaşların uzak durması gereken bir donanım olduğunu düşünüyorum.

ses sıkınytısı bende de var kapalı konumda iken açılınca ses yok.sunroof tilt yönünde iken en arka kısmına wd40 sürün ses kesiliyor tamamen yaglama ile ilgili sıkıntı oluyor yada würt ün fitil ürünüde olabilir.o kısım hafif yaglı oldumu ses yok.

cam tavanım bozuk yollarda tıkırtı yapmaya başladı bunu nasıl yokederim

Eğimli çukurlu yolda açmamak gerek diye düşünüyorm ozaman sesler başlıyor çünkü.

Değerli Serdar Hocam 
Çok yaratıcı 

Çok merak ediyorum
Seneye hangi marka ve model bir aracın cam tavanında kutlayacaksınız?
Maşallah hocam.
Seneye de Beşiktaş diyorsun:)

Sırf bu şampiyonluk kutlamaları için sunrooflu alası geliyor insanın  :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:
2006 model vectranm var opel  

Acilir cam tavan yaptırmak istiyorum yardımcı olursaniz sevinirim

ben aracımı alırken cam tavan olması beni çok cezbetti artı sigara içen biri olarak cam tavanı güzel havalarda açmak çok keyifli oluyor sıcak havada daha sürüş  imkanım olmadı ama perde bana biraz yetersiz gibi geldi 

640569FB-FF03-4601-9C6F-4A37D156C61C.jpeg

Geri
Üst Alt