Rize Voskar VW Yetkili servisi Golftutkusu Trabzon Grubu özel Filo indirimi

Apsomat Hocam Teşekkürler [emoji4][emoji106]

Teşekkürler Ender hocam, teşekkürler Rize Voskar.

Biz Teşekkür ederiz Saygıdeğer Dostum Güzel insan Olcay Bey.[emoji4]?

@Ender Hocam tebrik ederim. Emeğinize sağlık.
İndirim sadece Trabzon grubu için mi geçerli yoksa tüm forum faydalanabiliyor mu merak ettim

1 hafta ile kaçırdık indirimi :(  45bin bakımı yaptırmıştım. Voskar iyidir, servis danışmanım Anıl Bey'de iyidir. Geçen hafta 3-4 bez, anahtarlık, kalemler, araç kokuları veren servistir. Eşantiyon sakızda olsa mutlu eder. :)  

@Ender

Değerli Ender Hocam

Bu cansiperâne ve candan girişimler bize gurur ve cesaret veriyor.

Tüm şehirlerde Organize olabilsek Bunu başka bayilerde de başarmak mümkün olabilir.

Ellerinize sağlık müteşekkirim tüm dostlarım adına. 

@silvershadow Biz Teşekkür ederiz Murat Hocam. Her zaman söylediğim gibi Her şey Golftutkusu Dostları ve Guzel İnsanlar için.

Biz Bir aileyiz bu bilinçle hareket etmeye Gayret Ediyoruz . Selamlar Saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 hafta ile kaçırdık indirimi :(  45bin bakımı yaptırmıştım. Voskar iyidir, servis danışmanım Anıl Bey'de iyidir. Geçen hafta 3-4 bez, anahtarlık, kalemler, araç kokuları veren servistir. Eşantiyon sakızda olsa mutlu eder. :)  
Teşekkürler hocam :) 

@Ender Hocam tebrik ederim. Emeğinize sağlık.
İndirim sadece Trabzon grubu için mi geçerli yoksa tüm forum faydalanabiliyor mu merak ettim :)
@MSE Muhammed Hocam Trabzon golftutkusu Grubu adına anlaşma sağlanmış olsa da oraya giden her arkadaşımıza yardımcı olunur. aynı indirimler sağlanabilir.sonuçta Hepimiz Grubun bir üyesiyiz değil mi? :)  

@emeklerine sağlık Ender hocam seneye inşallah 

Hayırlı, uğurlu olsun ne güzel haberler bunlar, golftutkusu farkı :) Emeğine sağlık Ender hocam..

Hayırlı, uğurlu olsun ne güzel haberler bunlar, golftutkusu farkı [emoji4] Emeğine sağlık Ender hocam..
Teşekkürler Melih Herşey Siz değerli Golftutkusu Dostlari için. [emoji3] [emoji106]

Rize Voskar VW Yetkili Servis Olarak  Servis Dalında Türkiye 1. si ünvanını alarak Haklı Gururu yaşamışlar. Ve Bundan Dolayı VW Trabzon Grubumuzun orada hizmet almasının Bu başarıda çok payı olduğu Düşüncesiyle; İncelik Gösterip Tarafımı Aramış ve Teşekkür ederek benimlede bu Mutluluklarını paylaştılar.. Her Zaman Söylemiş Olduğum Bir Durum ki Oda Şu ;Alışverişten Dostluğa herkesin Mutlu olması... Bu Araçlar Bizlere Yeni insanlar Güzel Dostluklar Kazandırmaya devam ediyor.

Şahsıma ve Grubumuzda ki Tüm  Dostlarıma 2015 Yılında ki ilk Anlaşmamızdan bugüne Aynı Coşku ilgi ve samimiyet ile Hizmet Verdiğiniz için; 

Biz Teşekkür Ederiz Rize Voskar  VW Yetkili Servisi ve Tüm Çalışanlarına. s=bigstar :'(

Sonuna kadar hak ediyorlardı. Türkiye'de birçok servise gittim. Rize Voskar bir VW servisi değil bambaşka bir organizasyon resmen. Diğer Volkswagen servisleriyle kıyaslamak haksızlık. Başka servislerdeki personelde hissetttiğim o soğukluğu, bıkkınlığı, kızgınlığı burada hiçbir zaman yaşamadım. Her konuda her şekilde yardımcı olup her gittiğimde güleryüzlü olarak karşılayıp müşteri olarak değil bir kardeşleri olarak benimle ilgilenen her gittiğimde kendimi özel hissettiren dört dörtlük insanlarla dolu olan bir yer.

Ayrıca şunu da eklemek isterim; İlk aracı aldığımızda Rize'de Volkswagen şubesi yok dedikleri ve karadenizi bilmediğimiz için Trabzon Bahadır'dan aracı aldıktan sonra ne zaman Trabzon Bahadır'a gitsem her seferinde ayrı sorun yaşadım. Her seferinde ayrı birşeye tartıştım. Bir kere huzurlu çıkmak nasip olmadı. Kendi getirttikleri cam rüzgarlığını takmaya 80 lira para mı istemedikleri kaldı, yada egzoz ucunu takmaya 100 lira para mı istemedikleri kaldı. Aracınızın işlemleri halloluyor diye beni başından savıp da aracımı aynı noktada 2 saat beklettiklerini hiç saymıyorum bile(Aracın kontağını açık bıraktıkları için dashcam kayıttaymış. Şüphelendiğim için eve gidince kontrol ettiğimde aracımı bir noktaya park edip 1 saat 40 dakika boyunca hiçbir işlem yapılmadığını gördüm. Taş gelen ufak bir yere rötuş boyası istemiştim. Resmen boca etmişler boya atmayan yeri de boyayıp kat farkı oluşturup resmen içine etmişlerdi. Gözlük koyma yerinin yayı bozulmuştu. Garanti kapsamında değil deyip 200 lira para istemişlerdi birisinde. Ayak altı dolabının kilidi tutmayıp açılıyordu sürekli. Yenisi takılacak diye de 300 lira istemişlerdi. Rize Voskar'a götürdüğümde iki problemi de ücretsiz olarak halletmişlerdi.  Daha bunun gibi sayabileceğim birçok şey var. Ama konumuz farklı olduğu için daha fazla uzatmadan bitirmek istiyorum. 

Özetle; Yakınlarınızda Rize Voskar gibi bir yer varken ne Trabzon Bahadır, Ne Erzurum Çağ gibi servislere götürüp ne aracınıza ne kendinize yazık etmeyin. Saygılarımla.

Geri
Üst Alt