SANKİ FAZLA TÜKETİYORUZ !!!

Uludağ'dan Bursa'ya inerken .Arac 1.2. Tsi. Yol biraz daha uzun olsa depoya benzin koyacak neredeyse :) :)  benim aracın kış ortalaması 6,6 lt. Sürekli yokuş şehiriçi olan bi güzergahta kullanıyorum Samsun'da .

Ekli dosyayı görüntüle 9139
Uludağ'dan sürekli indiğiniz için 3.2 yakması normal. Bir de çıkarken bakmak lazım kaç yakıyor diye :)  

Uludağ'dan sürekli indiğiniz için 3.2 yakması normal. Bir de çıkarken bakmak lazım kaç yakıyor diye :)  
Evet sürekli iniş guzergah.cıkişta ta 10 gibi bi şey yakmıştı. Ortalama 6,5 lara geliyor .:)

Bugün aracıma yakıt aldım araç 790 km de benzin 5.42 tl
503 km gitti bir depo benzin işareti yanar yanmaz aldım

503 km 240 tl 43.95 lt benzin aldı

benim araçta 1070 klmtrede  1.4 tsi  manuel...  depoyu  fulledim..   yaklaşık 280 kilometre   uzun yolda   yaptım  kalanı   şehir içinde  yaptım   şuan 624 klmtre oldu   azıcık  kaldı :)  50 kilometre  ya yapar  ya  yapmaz...  şu rodaj dönemi bitse murat beyin  dediği gibi normal değerlere  döneriz sanırsam....

ama  1.4 tsi  manuel  olan arkadaşların   full  depoyla  sehir içi ve dışı kaç kmtre  yaptıklarını   merak etmiyo değilim....  

benim araçta 1070 klmtrede  1.4 tsi  manuel...  depoyu  fulledim..   yaklaşık 280 kilometre   uzun yolda   yaptım  kalanı   şehir içinde  yaptım   şuan 624 klmtre oldu   azıcık  kaldı [emoji4] 50 kilometre  ya yapar  ya  yapmaz...  şu rodaj dönemi bitse murat beyin  dediği gibi normal değerlere  döneriz sanırsam....
ama  1.4 tsi  manuel  olan arkadaşların   full  depoyla  sehir içi ve dışı kaç kmtre  yaptıklarını   merak etmiyo değilim....  
Benim yakıt tüketimi hep şehir içi 4 lastik kışlık ve erzurum genelde işe gidip gelişte kullanıyorum yaklaşık 6-8 km sonra ulaşıyorum işe

Benim yakıt tüketimi hep şehir içi 4 lastik kışlık ve erzurum genelde işe gidip gelişte kullanıyorum yaklaşık 6-8 km sonra ulaşıyorum işe
valla  hemşerim  bende balıkesir bandırmadayım... buranın ışıkları ve yokuşu bol    ama şunu anladım   genelde dikkat edersen hep insanlar  şehir içi çok yakmasından şikayet ediyolar!! mesela benim bulunduğum konuma göre fabrika verisini  şehir içinde tuturmam  mümkün değil....  ama senin bulunduğun konum  soğuk kış şartları  + kış lastiği+ klima açıktır+  yani gardasım rodajı bir tamamlıyalım  ondan  sonra   bende  zaten burdan  gerekli  rakamları fotoğraf   çekip paylaşıcam     paslaşırızz 

valla  hemşerim  bende balıkesir bandırmadayım... buranın ışıkları ve yokuşu bol    ama şunu anladım   genelde dikkat edersen hep insanlar  şehir içi çok yakmasından şikayet ediyolar!! mesela benim bulunduğum konuma göre fabrika verisini  şehir içinde tuturmam  mümkün değil....  ama senin bulunduğun konum  soğuk kış şartları  + kış lastiği+ klima açıktır+  yani gardasım rodajı bir tamamlıyalım  ondan  sonra   bende  zaten burdan  gerekli  rakamları fotoğraf   çekip paylaşıcam     paslaşırızz 
Kış şartlarının etkisi büyük zaten varacağımız yere kadar ancak ısınıyor motor ben özellikle yazın ne yakar onu merak ediyorum. Paylaşımları yaparız yine saygılar

Kış şartlarının etkisi büyük zaten varacağımız yere kadar ancak ısınıyor motor ben özellikle yazın ne yakar onu merak ediyorum. Paylaşımları yaparız yine saygılar
eyvallah gardaşım  ilk bahar yaz ayları nasıl olur paslaşırız   sevgiler saygılar bizden  iyi akşamlar 

Merhaba arkadaslar

1.2 tsi dsg arac suan 11500km civarında tamamiyle sehir ici diyebiliriz 1 senede uzun yol olarak anca 1000km yaptık diyebilirim.Arac bilgi ekrani duzgun olcum yapamadigi  için sürekli kullandigim uygulamadan ekran resmi atiyorum. Varin gerisini siz hesap edin

Screenshot_2017-02-19-00-10-12-730_com.kajda.fuelio.png

1.6 tdı dsg 107 bin ort 5.2 şu an şehir iç dış karışık

Geri
Üst Alt