Kaza durumu

geçmiş olsun

bence dışarıda yaptırmak daha uygun görünüyor

Ben 2012 yilinda gunes sigortayla yaptirmistim islememisti mesela.. sanirim artik mini onarim basliginda tamami isliyor..libertyde de isliyor diye biliyorum..hasar tarafina sormam lazim bunu..
Hocam öğrenebilirseniz çok makbul olur.
Ordan yaptırdım daha çok yeni:)

Sırf bu küçük girinti için ciddi ciddi tüm bagaj kapağını boyatacaksınız yani?  s=aman
Aynısını soracaktım çok rahat düzeltilecek bir yerde hocam sakın öyle birşey yapmayın derim işin ehli yerler var boyasız göçük düzeltme yapan rahatlıkla düzeltilebilir bir alan bence düşünün güzelim bagaja boya deydirmeyin bunun için 

Sırf bu küçük girinti için ciddi ciddi tüm bagaj kapağını boyatacaksınız yani?  s=aman
O kismin boyasiz gocuk duzeltme ile duzeltilecegi kanaatindeyim.  Daha kotusu vardi bende duzelttiler baya ki sizinki cok daha az gibi .

@Salih Sayın @VAG07 @snoppy değerli hocalarım acemiliğime denk geldi sanırım. Hasar danışmanına ısrarla söyledim boyasız hallolmaz mı diye mümkün değil dedi. golf yazısı tsi yazısı sökülcek düzeltilip vernik atılcak ve tekrar boyanıp yazıları yapıştırılacak dedi. Şuan huzursuz oldum ve aracı bugün verdim. Muhtemelen daha işleme başlanmamıştır. Yarın arayıp baskı yapmayı denesem bi sonuç çıkar mı bilmiyorum. Hasar danışmanı ben olsam yaptırmazdım dedi ama benimde içime sinmiyo bu şekilde binmek s=s20

Moderatör tarafında düzenlendi:
Boyanmamissa kesinlikle boyasiz duzeltme isteyin. Kaskonuz rs yads oto kingle anlasmalidir muhtemelen . Onlar bile cok rahat duzeltir gibi gorunuyor . Isi cogunda yokusa surselerde siz duzeltebildiginix kadar duzeltin diyince yapiyorlar genelde.simdi daha dikkatli baktim resme. Bluemotion logosunun altinda catlak var mi hocam. Eger varsa boyasiz duzeltme olmaz .

Boyanmamissa kesinlikle boyasiz duzeltme isteyin. Kaskonuz rs yads oto kingle anlasmalidir muhtemelen . Onlar bile cok rahat duzeltir gibi gorunuyor . Isi cogunda yokusa surselerde siz duzeltebildiginix kadar duzeltin diyince yapiyorlar genelde.simdi daha dikkatli baktim resme. Bluemotion logosunun altinda catlak var mi hocam. Eger varsa boyasiz duzeltme olmaz .
bluemotion yazısının üst ve alt taraflarında milimlik çatlak var ben öyle gözlemledim tam yazının üstü ve altı bitişik gibi yazıyla yani.

@Salih Sayın @VAG07 @snoppy değerli hocalarım acemiliğime denk geldi sanırım. Hasar danışmanına ısrarla söyledim boyasız hallolmaz mı diye mümkün değil dedi. golf yazısı tsi yazısı sökülcek düzeltilip vernik atılcak ve tekrar boyanıp yazıları yapıştırılacak dedi. Şuan huzursuz oldum ve aracı bugün verdim. Muhtemelen daha işleme başlanmamıştır. Yarın arayıp baskı yapmayı denesem bi sonuç çıkar mı bilmiyorum. Hasar danışmanı ben olsam yaptırmazdım dedi ama benimde içime sinmiyo bu şekilde binmek
Hocam etme eyleme sen arayıp işi bulandırmadan vaz geçtiğini söyle aracı al. Oto King karşısında Güngören-Bağcılar sanayi sitesinde boyasız çektirerek düzelttir.Gel kıyma canım arabaya.Hem kasko indirimsizliğinden olursun hem aracın değere kaybedey yok yere.[emoji17]

Hocam etme eyleme sen arayıp işi bulandırmadan vaz geçtiğini söyle aracı al. Oto King karşısında Güngören-Bağcılar sanayi sitesinde boyasız çektirerek düzelttir.Gel kıyma canım arabaya.Hem kasko indirimsizliğinden olursun hem aracın değere kaybedey yok yere.
emoji17.png
hocam benim kaskoma bişey olmicak karşı taraftan tahsil edicekler ücreti. Sordum kaska yenileyeceğim zaman indirimden faydalanabiliyorum kaskom bozulmuyor. kusurlu ben değilim. Balıkesirde yaşıyorum İstanbulda olsam alternatif çok. Yukarıdaki yazıları okudun mu inceden çatlakta var.

hocam benim kaskoma bişey olmicak karşı taraftan tahsil edicekler ücreti. Sordum kaska yenileyeceğim zaman indirimden faydalanabiliyorum kaskom bozulmuyor. kusurlu ben değilim. Balıkesirde yaşıyorum İstanbulda olsam alternatif çok. Yukarıdaki yazıları okudun mu inceden çatlakta var.
Yazıları okudum ama farketmemişim hocam.Valla çok küçük bir yer çok gözüne batmıyorsa yaptırma.Tekrardan çok gecmis olsun

Yazıları okudum ama farketmemişim hocam.Valla çok küçük bir yer çok gözüne batmıyorsa yaptırma.Tekrardan çok gecmis olsun
Hocam çok titiz bi insanım düzene tertipe çok önem veren biriyim. Oraya her gözüm çarptığımda aracıma içime sinmeden binicem. Napalım fotoları çektim yarın öbür gün satarken gösteririm fotoğrafları içine sinmeyen almasın. 2ay oldu alalı kaderde buda varmış. Küçük belalar büyük belalardan korurmuş insanı. Hayırlısı olsun ne diyim. İlginiz için teşekkür ederim. Allah size kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Hocam çok titiz bi insanım düzene tertipe çok önem veren biriyim. Oraya her gözüm çarptığımda aracıma içime sinmeden binicem. Napalım fotoları çektim yarın öbür gün satarken gösteririm fotoğrafları içine sinmeyen almasın. 2ay oldu alalı kaderde buda varmış. Küçük belalar büyük belalardan korurmuş insanı. Hayırlısı olsun ne diyim. İlginiz için teşekkür ederim. Allah size kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
ALLAH hepimuzi beterinden muhafaza buyursun.Eğer her gördüğünüzde araçdan soğuyacaksan mutlaka yaptır hocam.

Geri
Üst Alt