Golf 7 alt koruma

Hocam bulabildiniz acaba parçayı? Benim de sağ taraf yırtıldı Doğuş 360 lira istiyor. Şaşmaz'da özel servislere sordum bulamadım, ya yetkili servisten başka yerde bulamazsın ya da hurdacılara sor dediler. En son hurdacılara bakacağım artık.
Hocam servisten 200 e almıştım yan sanayisini bulamamıştım.Servis takma parası 70-80 tl istedi ben aldım dışarda 10 tl ye taktırmıştım

Hocam bulabildiniz acaba parçayı? Benim de sağ taraf yırtıldı Doğuş 360 lira istiyor. Şaşmaz'da özel servislere sordum bulamadım, ya yetkili servisten başka yerde bulamazsın ya da hurdacılara sor dediler. En son hurdacılara bakacağım artık.
Hurdacılar cin gibi ömrü bitmeye yakın parçaya bi dünya fiyat çekiyorlar., surat 5 karış yüzüne bakıyorlar., beğenmez almazsan yaptıkları tavır vs. bulaşmamak gerek

Bende dünki golfankara buluşmasında alt sag muhafaza yırtıldı servisten 400 fiyat aldım yaptıracaz artık yapacak bir şey yok buna şükür. 

Burdaki bilgiler içinde hepinize teşekkür ederim 👍🏼

Hurdacılar cin gibi ömrü bitmeye yakın parçaya bi dünya fiyat çekiyorlar., surat 5 karış yüzüne bakıyorlar., beğenmez almazsan yaptıkları tavır vs. bulaşmamak gerek
Hocam babamın palionun súrúcú koltuk mekanizması bozuk hurdacı delik deşik koltuğa 350 tl fiyat çekti.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt