Golf 7 1.4 Tsi 125 Hp Dsg Allstar donanım araç aldım!!!

Hocam hayırlı olsun aracınız.Koltukları beğeniyorsanız bence donanım olarak çok güzel araç.Madrid jant + beyaz renk çok güzel bir kombinasyon.Uzerine led stop ve basic bixenon ile çok yakışıklı.Tam bir genç aracı.
Hocam Allstar donanımında Basic bi-xenon yok., Allstar donanımı Adaptif Bi-xenon Plus farlar +Uled gündüz sürüş farları ile geliyor..

Dogrudur hocam daha iyi oluyor sanırım benim dediğim donanıma gore.
Evet hocam daha iyi farlar virajlarda direksiyonu çevvirdiğiniz yöne doğru dönüyor düşük hızlarda daha uzağı aydınlatmak yerine yayaları daha iyi görebilmeniz için sağa-sola açılarak kaldırım seviyesini., hızlandıkça bu sefer kademe kademe daha uzağı aydınlatıyor., Uled ler de cabası

Adı sürüşe duyarlı far olarak da geçiyor;

Ekli dosyayı görüntüle 3214

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayirli olsun guzel gunlerde kullanmanizi dilerim.

@forzaGilles Hocam baya güzelmiş.Halojenli aracıma göre çağ atlamış bir sistem.Ne kadar para o kadar köfte [emoji16][emoji16]

Hocam hayırlı olsun İzmir grubuna bir kişiyi daha ekledik ne güzel :)

İyi dilekleriniz için çok sağ olun arkadaşlar. Allah hepinize daha iyilerini versin,her şey gönlünüzce olsun. 98 model Polo'dan sonra araçta ne görsem devrim olacak bana zaten. Bu arada bi-xenon farların Plus versiyonları ile ilgili bu kadar bilgi sahibi değildim aydınlattığınız için çok teşekkür ederim hocam @forzaGilles 

Hayırlı olsun hocam, Allah kazasız, belasız sürmeyi nasip eylesin..

Geri
Üst Alt