Direksiyona Dikişli Suni Deri Kılıf Uygulaması

@fcsrn Tamam hocam onuda paylaşırım bu gün içinde :)  Krom detayı kaybetmek istemezsiniz diye düşündüm ama kapsayanı daha güzel duruyo. 

@erkan18135 Hocam henüz hiç kango yapmadım fakat görsel paylaşabilirim gün içinde.

@fcsrn Hocam bu kolları kapsıyo yani kromun üzerine gelmiyo. Zaten kolları komple kapatırsak kromuda kapatmış oluruz. Universal model gibi düz gitmiyo deri kolların olduğu yerde dikiş yok ve böylece orjinal görünüyo. Araca özel uygulamanın özelliği şu, kol kısımlarının araca özel olması. Görselden anlarsınız demek istediğimi 

image.jpg

Golf Mk7 ve Polo 6C direksiyonuna suni deri uygulama örneği :)

2017-01-05 19.49.12.jpg

@yusuf  Önceden haber verirseniz bende kendimi ayarlayayim hocam, malum bir diğer işimde var :)

Arkadaşlar universal uygulama örneğini paylaşıyorum. Araca özel uygulama ile farkı düz kesim olması. 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

@erkan18135 hocam paylaştım, fotolar yüklenmiş gözüküyo bende. BMW üzerinde uygulanan universal kılıf. İp rengi çeşidi mevcuttur :)  

@erkan18135 Hocam dediğim gibi kango uygulamadim fakat çıkacak sonuç budur :)  Tabi sizin direksiyon bu renk değildir. Deri olacak kısımlar siyah, gayet orjinal bi görüntü elde edilir yani

-9743121081653115726.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@erkan18135 Hocam vites uygulamasına hiç girmedim açıkcası fakat düşünmüyo değilim, kendi aracımda ufak iki soyuk var canımı sıkıyo :)  

Arkadaşlar selam herkese, kısa bir süreliğine Universal Suni Deri Direksiyon Kılıfı uygulaması forum üyelerine özel indirimle 50 TL. Tanıdıklarınız varsa eğer bana yönlendirebilirsiniz. İyi forumlar :)  

Geri
Üst Alt