Golf 7 Katlanır Ayna

erkan163 ve diğer arkadaşlar, şu sorularımı  yanıtlarsanız çok memnun olurum.

2013 highline gizli özellikler açık golf sahibiyim.Kapı altı ışıklarını ve arka ayak ışıklarını aliexpresten getirip taktım.Sis farlarını,parkları ve arka plaka ışıklarını beyaz led yaptım.

Şimdi kaldı katlanır ayna ve stop işi.

1-katlanır aynaları alıp(aliexpres veya türkiyeden)monte ettiğimiz de 2013 highline araca, ayna modülleri(sağ ve sol) gerekiyor mu?(gerekiyor diye biliyorum)

2-ayna takıldıktan sonra yazılımsal olarak arabaya tanıtılması gerekiyor(kodlama işi) mu?(gerekiyor diye biliyorum)

3-İzmir de bu işi yapabilecek kimler var?

çok teşekkürler.Saygılarımla...

2013 highline gizli özellikler açık golf sahibiyim.Kapı altı ışıklarını ve arka ayak ışıklarını aliexpresten getirip taktım.Sis farlarını,parkları ve arka plaka ışıklarını beyaz led yaptım.
1-katlanır aynaları alıp(aliexpres veya türkiyeden)monte ettiğimiz de 2013 highline araca, ayna modülleri(sağ ve sol) gerekiyor mu?(gerekiyor diye biliyorum)
2-ayna takıldıktan sonra yazılımsal olarak arabaya tanıtılması gerekiyor(kodlama işi) mu?(gerekiyor diye biliyorum)
Kodlama gerekiyor hocam modül değişimine gerek yok. İzmirde takacak arkadaş var tabi ücret ister. Aldıktan sonra yazın yönlendireyim hocam

Kodlama gerekiyor bende kablo var onu hallederiz. 

Takma ısını eğer elinizden biraz geliyorsa uğraşıp yaparsınız diye düşünüyorum, kapı altı Işıklarını taktım demişsiniz çünkü. uğraşamam derseniz 100 liraya falan takarlar diye tahmin ediyorum.

Çok teşekkürler.yani anladığım kadarıyla sadece ayna ve kodlama yeterli..elimizden gelir sıkıntı olmaz.ama bir biledene taktırırım.100 tl problem olmaz..bu arada sizinle izmirde görüşmekte isterim.telefonunuzu verirmisiniz..

Anahtarla kitleme yapıldığında otomatik kapanacaklar mı peki ?

Çok teşekkürler.yani anladığım kadarıyla sadece ayna ve kodlama yeterli..elimizden gelir sıkıntı olmaz.ama bir biledene taktırırım.100 tl problem olmaz..bu arada sizinle izmirde görüşmekte isterim.telefonunuzu verirmisiniz..
İzmir de bitişleri güvenerek yaptirabileceğiniz bir dostumuz var.

Forat Hocam size yardımcı olacaktır montaj ve kodlama konusunda

@Gtd_StyLe

silvershadow,çok teşekkürler.Bende fırat beyden yardım almak isterim tabi ki..

@yusuf Slm abim bizde golf 7 var elektrikli katlanır ayna yapıcam kapı içerisindeki beyni değiştirmeye gerek varmı yoksa kodlamak yetiyormu

Geri
Üst Alt