Jump to content

Recommended Posts

Arkadaşlar önümüzdeki ay comfortline aracıma katlanır ayna takmayı düşünüyorum.Yalnız bir sorum olacak aliexpressteki fiyatlar ile istanbulun çeşitli yerlerinde bulunan satıcıların fiyatları hemen hemen aynı yani 1300tl civarında.Bu yüzden aliexpressten almak yerine görüp alarak almak daha mantıklı geliyor.Yakın zamanlarda katlanır ayna alıp memnun kalan yada daha önceden bilen bir arkadaş beni istanbul içinde bir satıcıya yönlendirirse sevinirim.

Mutlaka aldığınız yerde montajını yaptırın. Bazen senkron sorunu olabiliyor. Biri kapanırken öteki açılabiliyor. Benim tavsiyem orijinalden şaşmamanız. Servisten sadece gövde temin edebilirsiniz. Ya da çıkma orijinal gövde de iş görür.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Al1co1907 yazdı:

@yusuf bende de aynı düşünce var. Kayar sinyalli yaptırmak istiyorum bide. İstanbulda yönlendirebileceğiniz biyer var mı. İşlemi nasıl yapıyorlar bide. Teşekkürler

Çinden alın hocam. Gelince takması çok basit. Ben yardımcı olurum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@yusuf Teşekkür ederim hocam. Aliexpressten baktım 30-35 usd civarında. Gittigidiyorda falanda var benzer fiyatlara. Tavsiye edebileceğin biyer var mı. Birde renk farkı varmış sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...