R-Line Hakkında

DumanG

Üye
İsim
Gökhan Duman
Selamlar. Aracıma ön arka orjinal R-Line tampon takımı alacağım. Ender Elektronik eldeki kesin çözüm; fakat fiyatları biraz tuzlu. Son çaremiz yine Ender olacak fakat; bu tamponları Türkiye sınırları içerisinde daha ucuza alabileceğimiz bir yer var mı acaba? Bu tarz bir çalışmayı sonradan orjinal şekilde Ender dışında bir yerde, veya bayide uygulatan oldu mu acaba? 

merhaba;

hocam instagrama beyaz_garage diye aratırsanız bulabılırsınız,dün paylaşım yapmışlardı r line body kit  takım olarak mevcut.bilginize.

merhaba;

hocam instagrama beyaz_garage diye aratırsanız bulabılırsınız,dün paylaşım yapmışlardı r line body kit  takım olarak mevcut.bilginize.
Merhaba;

İlginize öncelikle teşekkür ederim. Gökhan beyle bugün görüştük, güzel de fiyat verdi yine aklımda olan bir alternatif, çok kaliteli taiwan malı replika olduğunu söylüyor. Fakat yine de orjinal almak geliyor içimden. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam orjinal arıyorsanız Türkiye sınırları içinde oldukça pahalı gelecektir, ebay dan filan çıkma takip edin derim..

Hocam orjinal arıyorsanız Türkiye sınırları içinde oldukça pahalı gelecektir, ebay dan filan çıkma takip edin derim..
Gümrüğüydü vs uğraşmak külfet gibi geliyor hocam bana, + bir ürünü görmeden almak pek bana hitap eden birşey değil. :)

Ben orjinalden yanayım gökhan hocam bence doğuşa bir sor fiyat al ordanda ya doğuş ya ender kara ver derim ;)

Uzakdoğu menşeili tamponları almamanızı öneririm. Esnekliği orijinal gibi olmuyor ve çamurlukla birebir örtüşmüyor. Yakından bakınca keyfiniz kaçabilir. 

Ender orijinal ürün satar fiyat tuzludur ancak işçiliği iyidir. Kredi kartına taksit olması avantaj.

Tabii ön arka tampon, marşpiyel ve arka cam spoileri ile r-line paket fiyatına tekabül ediyor.

Uzakdoğu menşeili tamponları almamanızı öneririm. Esnekliği orijinal gibi olmuyor ve çamurlukla birebir örtüşmüyor. Yakından bakınca keyfiniz kaçabilir. 

Ender orijinal ürün satar fiyat tuzludur ancak işçiliği iyidir. Kredi kartına taksit olması avantaj.

Tabii ön arka tampon, marşpiyel ve arka cam spoileri ile r-line paket fiyatına tekabül ediyor.
Hocam yorumunuz için teşekkür ederim. Piyasada taiwan malı çok birebir oturan tamponlar da görüyorum ama ben her şekilde orjinal olması taraftarıyım o yüzden ben de pek sıcak bakmıyorum. Ender'de ön tampon 3000 TL, arka tampon 1350 TL (boya montaj hariç). 

Servis bu fiyatların üzerinde mi altında mı satıyor onu merak ediyorum aslında. Marspiyel ve spoileri ise kaliteli malzeme olması kaydıyla replika alacağım, mutlak olarak tamponların orjinal olması önemli (benim gözümde). Kaldı ki sadece spoiler enderde 3500 TL civarı :)

Ben orjinalden yanayım gökhan hocam bence doğuşa bir sor fiyat al ordanda ya doğuş ya ender kara ver derim ;)
Öyle yapıcam gibi Serkan abi, başka çıkış yol görünmüyor. :)

Serviste ne kadar dediler r line dış paketi. Ben temmuz da bayiden direk sıfır aldım ama hala dış r line paket ne kadar bilmiyorum üzerinde gelmişti aracın. 

Geri
Üst Alt