App-Connect Lisans Anlaşması

zgrdrsn

Üye
İsim
Özgür
Değerli arkadaşlar biraz önce doğuş oto maslak la yapmış olduğum görüşme sonrasında fabrikasyon olarak app-connect donanım bulunsa dahi vw ile ios ve android lisans anlaşması henüz yapılmadığı için 2018 yılına kadar app connect özelliklerinin kullanılamayacağını öğrendim. Israrla sordum ve kesin bilgi olduğunu ve kullanılamayacağını söylediler. Daha önce bu özelliğin aktivasyonu için serviste yapılan işlemlerde sorun yaşandığını ve müşterilere paralarının geri ödendiğini söylediler. Bu konuda bilgi sahibi olan var mıdır?

Değerli arkadaşlar biraz önce doğuş oto maslak la yapmış olduğum görüşme sonrasında fabrikasyon olarak app-connect donanım bulunsa dahi vw ile ios ve android lisans anlaşması henüz yapılmadığı için 2018 yılına kadar app connect özelliklerinin kullanılamayacağını öğrendim. Israrla sordum ve kesin bilgi olduğunu ve kullanılamayacağını söylediler. Daha önce bu özelliğin aktivasyonu için serviste yapılan işlemlerde sorun yaşandığını ve müşterilere paralarının geri ödendiğini söylediler. Bu konuda bilgi sahibi olan var mıdır?
Ender elektronik 500tl ye bu işlemi hallediyor. Servise para kaptırmaya gerek yoktur;)

Ender elektronik 500tl ye bu işlemi hallediyor. Servise para kaptırmaya gerek yoktur;)
Araçta donanım bulunsa dahi 500 tl mi ödüyoruz yani? lisansın olmaması bu durumda bizi hiç etkilemiyor mu?

Android auto henüz Google Play Türkiye'de yer almıyor ama bu indiremeyeceğiniz anlamına gelmez. APK olarak yine indirip kullanabilirsiniz. Car-Play ise hali hazırda tüm fonksiyonlarla olmasa dahi kullanıma açık. 

Açtırıp şu anda kullanan birçok insan var, 2 hafta önce Esenyurt'ta açtıracaktım, hatta 1 ay önceden lisansı da getirtmiştim fakat daha uyguna 3. parti bir firmada yapılabildiğini öğrenince vazgeçtim. 

Selamlar.

Bi süre önce kiraladığım 2016 model Astra'da telefona hiçbir şey yüklemeden Android Auto ve Apple CarPlay'i çalıştırmıştım. APK vs de gerekmemişti

Carplay zaten IOS güncellemesi ile geldi birşey kurmanıza gerek yok. Android auto ise telefonunuza kurmanız gereken bir yazılımdır, şu anda Türkiye'den girerek marketten indiremezsiniz. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.projection.gearhead&hl=tr
Bence bu uygulamayı indirip kurmaya gerek olmadığını düşünüyorum neden derseniz mirrorlink için telefonu kurcalarken bir uygulama varsayılan yapılsın mı diye sorduğunda varsayılan uygulama olarak android auto gözüküyordu. yani benim görüşürüm yerleşik geliyor android telefonlarda. bi denemek lazım

Geri
Üst Alt