Sigara yanığı sorunsalı.

Merhaba dostlar, daha çok yeni bir Golf kullanıcısıyım. Aracımla 3.haftam bitti. Aracımı 2.el olarak aldım. Sadece 6 aylık olmasına rağmen ilk sahibinden kalma bir sigara yanığımız var şoför koltuğunda. Her direksiyona geçtiğimde gözüme batıyor kötü görüntüsü ve yaptırmak istiyorum . Şimdi sizlere de akıl danışmak istiyorum .  

Öncelikle sigara yanığı tamiri yaptırmak istedim ama görüştüğüm Autoking dahil her usta ve döşemeci bu işlemin zamanla sorun yarattığını ve içerdeki dolgu malzemesinin zamanla attığını söyledi ve bunu gerçekten istemiyorum . Döşemeci bir arkadaş yanık olan yeri katlayıp, üzerinden dikiş geçirerek düzeleceğini ama koltuktaki dikiş iznin 3-5 santim yer değiştireceğini söyledi . Tabi bu ilk bakışta anlaşılmaz ama sonuçta orjinal dikiş sırası değişecek. Emin olamadım ne yapsam, yaptırıp daha fazla pişman olmaktan korkuyorum açıkçası. Son olarak sigortacım bu işi kaskodan orjinaliyle değişerek halledebiliriz diyor ama bu kez hem bir sonraki yıl kaskom artacak hem de tramerde gözükecek. Anlayacağınız kafam çok karışık. Daha en az 2-3 yıl kullanmak istiyorum aracı. Soz olsaydınız ne yapardınız ?  Bir akıl verin lütfen :(

Ekli dosyayı görüntüle 8372
Değerli Hocam 

Geçmiş olsun. 

Araç siyah olsa belki de bu kadar ne gözükmezdi. Ancak krem koltukların dezavantajlarından biri de ne yazık ki işte bu.

Sizden ricam şunu da araştırmanız.

http://www.otoaksesuarci.com/oto-kilif/bod-vw-golf-7-koltuk-koruyucu-bej-2012-2015-p8274_d243

baska bir frumdan gordugum kadariyla arkadas bu yanik isini halletmis bile.

Bahadır abi geçmiş olsun . Ustanın dediği gibi kirlendikçe ton farkı azalacaktır . Bende 3000 tl tramer kaydı görünmesi yerine bu ton farkını tercih ederdim . 

Bahadır abi geçmiş olsun . Ustanın dediği gibi kirlendikçe ton farkı azalacaktır . Bende 3000 tl tramer kaydı görünmesi yerine bu ton farkını tercih ederdim . 
Teşekkür ederim Mahmt kardeşim. Bir gün geçti ve şimdi daha iyi. Gözüm alisacak zamanla. Nazarlik olsun.

057f59f185b5b7e3e49314652c2c909d.jpg

benim araçda da 2 adet sigara yanığı vardı. auto king e yaptırdım. önceki halinin resmini çekmeyi unutmusum [emoji21]

her zaman derim karizma istiyosan dışı siyah içi beyaz olmalı aracın,kullanışlı olsun istiyosan dışı beyaz içi siyah olmalı  :'(

Tamir edilmiş halleri gayet güzel bence. Fiyat performans olarak 10 numara :)  

Geri
Üst Alt