6.5" Çinli Medya Cihazı Alacakların Dikkatine!

Hocam geçen ay patrickten carplay li cihaz aldım. Bence aracınızda bluetooth yoksa kesinlikle almalısınız. Ayrıca mirrorlink ve carplay desteği olduğu iiçin navigasyonları da kullanabiliyoruz. Ayrıca ekranın daha büyük olması ve çözünürlüğü tabiki değer katıyor. 5 inçlik cihaz golf için gerçekten üzücü. Ben çok memnunum. Üstelik geri görüş kamerası da destekliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam peki gördüğünüz eksileri veya eksiklikleri nelerdir? Görsel park desteğinin çalışmaması, direksiyondaki tuşlardan çalışmayanlar vs var mı?

UPS kargo 36 dolar yazmış bu arada...

Hocam park sensörüm yok. Direksiyon tuşları çalışıyordu. Zaten daha önce bahsettiler eksilerinden arkadaşlar. Mfa ya ses bilgisi gelmiyor vs diye. Ekstra bir durum yok. Kodlama bile istemeden çalışıyor her şey. Ups ile 10 gün içinde falan geldi. Gümrüğe takılmadı ilginç bi şekilde.

Yukarıdaki Türkçe dil seçeneği olan ilandan yeniden sipariş verdim bende. Patric in kargolamasını bekliyorum. İnşallah bayramdan önceye yetişir umudu içerisindeyim. 425 TL ye denk geldi kredi kartımdan kontrol ettim.(dolar yükseldiği için 434 olmuş tutar) Sitede yazan dolar kuruyla bankaların karttan çektiğiyle 5 - 6 TL fark olabiliyor

Yalnız bir yerde gördüm nerede olduğunu bulamıyorum. Bu medya cihazında media tuşuna basılı tutarak klasörlerden video açıldığını görmüştüm. Siz denediniz mi bunu hangi formatta video destekliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bugün @deniz Hocamızla yazışırken, ünlü satıcımız Patrick'in artık Türkiye'ye satışı kapattığını iletti. Patrick'le yazıştık, 6.5 media ile ilgili çok şikayet aldığını(direksiyon tuşları ve optik park görüntüsü), bu yüzden satışı durdurduğunu söyledi. Bende şöyle düşündüm. Ekranı alanlar, böyle sorunu olduğunu bilmeden alıp, sonrasında sorunlarla karşılaşınca dispute açıyor. Eğer forumda böyle bir konu olursa, yani bu cihazı alacak olanlar bu tip sorunları olduğunu bilirlerse sonradan dispute açmazlar. Patrickte Türkiye'ye satışa devam eder. Patrick'e forumda bu konuyu açacağımı, onunda satışa devam etmesini söyledim, tamam dedi teşekkür etti. Şimdi gelelim sorunlara. Bu arada 5" ekranda bu tip sorunlar olmasa da eksik olan menüleri de yazalım ki alacak olanlara bilgi olsun. 

6.5" MİBII Cihazın Sorunları ve Eksik Menüleri

-Direksiyon üzerinde ki radyo kontrol tuşları çalışmıyor. Odis cihazı ile kodlanması gerekiyor.

-Orjinal park sensörü olan araçlarda geriye takınca ekranda çıkan optik park görüntüsü çıkmıyor. Odis cihazı ile kodlanması gerekiyor.

Her İki Cihazda da(5"-6.5") Eksik Olan Menüler

-Araç Durumu ekranı yok.(Golf resmi olan,  araç hakkında bilgi veren ekran.)

-Gündüz farı kapatma seçeneği yok.

Şuan bu sorunlar var benim bildiğim, kullananlar, fark edenler bildirdikçe liste güncellenecek. Burada kullanıcılarında yardımı önemli. :)
Merhaba hocam bu odis yazılımı istanbulda yapabilecek bir yer biliyormusunuz

Yukarıdaki Türkçe dil seçeneği olan ilandan yeniden sipariş verdim bende. Patric in kargolamasını bekliyorum. İnşallah bayramdan önceye yetişir umudu içerisindeyim. 425 TL ye denk geldi kredi kartımdan kontrol ettim.(dolar yükseldiği için 434 olmuş tutar) Sitede yazan dolar kuruyla bankaların karttan çektiğiyle 5 - 6 TL fark olabiliyor

Yalnız bir yerde gördüm nerede olduğunu bulamıyorum. Bu medya cihazında media tuşuna basılı tutarak klasörlerden video açıldığını görmüştüm. Siz denediniz mi bunu hangi formatta video destekliyor.
Şu videoda dediğin olay görünüyor. Kim yapmışsa, foruma davet edelim de bize uygun bi fiyat versin, alalım biz de :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracında takılı olan arkadaşlar deneyebilir mi acaba. Media tuşuna basılı tutup Belki gelebilir o dosya menüsü. Cihazım daha gelmediği için deneyemiyorum ben. Belki hepsinde vardır da haberimiz yoktur 

Aracında takılı olan arkadaşlar deneyebilir mi acaba. Media tuşuna basılı tutup Belki gelebilir o dosya menüsü. Cihazım daha gelmediği için deneyemiyorum ben. Belki hepsinde vardır da haberimiz yoktur 
Benimki Türkçe versiyon denedim media tuşuna basınca menü sayfası açılmıyor.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

23 saat önce, bcaksk yazdı:

Şu videoda dediğin olay görünüyor. Kim yapmışsa, foruma davet edelim de bize uygun bi fiyat versin, alalım biz de :)

Videonun yorum kısmında soranlar olmuş. Video sahibi yazılımla yapılabildiğini söylemiş. İstanbul Ankara ve Erzincan da şubemiz var ersinjeofizik et gmail com adresinden yardımcı olurum demiş. 

Alla alla yazılımla standart cihazlara oluyor mu yani? Hemen öğrenmeliyiz :)

Hocam aynı kişiden aynı üründen aldım. Çerçeve almanıza gerek yok. Bu ürün sizin arabanızdakinin yerine tam olarak oturacaktır.

Geri
Üst Alt