Aliexpres Kredi Kartı Bilgilerinin Çalınması Hk.

Hocam herkezin aynı sanal kartım limitini 1 tl yapıp harcama yapacağımız zaman harcama tutarı kadar yükseltim ardından hemen 1 tlye düşürmek lazım sizin ana kartın numarasını güvende tutmanız önemli hatta yılda bir sanal kartı iptal edip tekrar açıp numarasını yenilemek ihtiyaç bence hırsızlar tecrübelendikçe bizde o tecrübeden yararlanıyoruz aslında :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Biliyorum hocam.

Alıntıladığım Tuna Erkan hocamın mesajında farklı bir durum vardı.

sanal kart nakit para ile çalışıyor. içine koyacak lara olmayınca bi espirisi yok. kredi kartı gibi çalışan bir sanal kart yapılamadı sanırım.
Ben genelde limiti 1 saat geçerli olacak şekilde ve alışveriş tutarım kadar belirliyorum. 1 saat sonra harcama yapmasamda limit sıfırlanıyor.

@mse pardon hocam yanlış okumuşum

Hocam bendeki sanal kartın kredi kartından bir farkı yok. Yapılan harcama ekstremde sanal kart olarak görünüyor. Kredi kartı ile birlikte ödüyorum diğer ay. 
hocam teşekkürler. hangi banka bu?

hocam teşekkürler. hangi banka bu?
Çoğu bankada sistem bu şekildedir hocam. Ben Türkiye Finans ve İş Bankası'nda kullanıyorum.

Çoğu bankada sistem bu şekildedir hocam. Ben Türkiye Finans ve İş Bankası'nda kullanıyorum.

garanti bankasında öyle bir olay yok hocam :(

garanti bankasında öyle bir olay yok hocam [emoji20]
Bendeki garanti hocam ekstre ayrı kart ayrı ama ödemesi ana kart ile birlikte bonus flash kullanıyorsanız ordan bakabilirsiniz

Hep Memleketin çivisi çıkmış demekle olmuyor Demek ki Dünyanın da çivisi çıkmış be arkadaş :)  

internet ve sanal alem sahtekarlığına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. 

Bu konularda eğitim ve bilgilendirme şart. 

Geri
Üst Alt