hiç aklımda yokken girdin hayatıma

Aracıniz hayirli olsun.

Beyaz cam tavan madrid jant guzel bir kombinasyon.

2 aydır araç bakıyordum düşünün ortada bir mebla var ve bekar aile ile yaşadığınız için ister istemez babanızla kullanabileceğiniz bir araç arıyorsunuz

Skoda Octavia ya bakıyorsunuz siz beğenmiyor anlaşamıyorsunuz

A3 Sedan gösteriyorsunuz babanız beğenmiyor (fiyat endeksli bir beğenme değil küçük bulmuş kendileri)

en son Renault Megane sedan bakıyorsunuz tam alma aşamasındayken içinizdeki ses harekete geçiyor

bu paraya vw e bakarım diye

kendinizi önce leon bakarken sonra golf için fiyat alırken buluyorsunuz

derken aileyi ikna etme vs derken

hayatınıza sunroof lu bir ALLSTAR 1.2TSI DSG giriyor

4 gündür beraberiz çevremdeki herkes alınabilecek en iyi arabayı aldın diyor

izlenimlerime gelince sürüşü oldukça keyif verici ama start stop beni biraz afallatıyor onuda bazen kapatıyorum yada ışıklarda açıyorum sadece ses sistemi güzel ama bu pakette en azından subwooferlı bir sistem olabilirdi

far sensörü ve yağmur sensörü olmaması eksiklik 

6,5 luk ekranda mirrorlink i bulamadım yada nasıl açılıyor çözemedim

birde ses sisteminde eq modu olabilirdi

şimdilik dikkatimi çekenler

Ekli dosyayı görüntüle 7747
Öncelikle hayırlı olsun :)    Far yağmur sensörü ile coming ve leavüng home 250 tl ve kodlama ile halloluyor ;)  dert etmeyin

Oo ozaman dahada güzel :)    Arka cam allstarda  orijinalinde de koyu renk zaten  otomatik kararsn dikiz aynasınada gerek kalmaz.  

Allahim cennettemiyim ? yanliz Kayserideyim o dediginiz parcalari nasil temin edip kime yaptiracagim

Garantiyi bozarmi
Garantiyi bozmaz merak etmeyin. Parçaları aliexpress üzerinden sipariş verebilirsiniz ama kodlama için 16.8 kablo lazım konyaya gitmeniz gerekebilir :)  ya da kablo alabilirsiniz ama o da 25$

@Negatiwe kombinasyonu ben yapmadim bayii boyle getirmis bana dusen gorup aşık olmak kaldi  :000043-medium:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracım ile yaklaşık 4 günü geçirdim dün pazar olması dolayısıyla dolu dolu geçti .Hdi bir arabadan benzinli arabaya geçiş olması nedeniyle tüketim değerlerine daha alışamadım :D

Aracımda fark ettiğim 2 unsur var servise götürüp baktırmayı planlıyorum ne dersiniz

1.husus Direksiyon bana ağır geldi Golf sahibi yakın arkadaşıma sürdürmüştüm sorduğumda evet seninki sanki biraz ağır dedi 

2.husus aracıma teslimatdan önce arka camlara cam fimi takıldı yanlız sürücüünün arkasındaki yolcu camı kapanırken çizilme kanırtma gibi ses çıkarıyor baktığım zaman camın dış bükey hafif bombeli olduğunu farkettim.acaba sıkıntı cam filmindemi yoksa camın kendisindemidir

servise gitmeme gerek varmı yoksa 1000km yaptıktan sonramı göstereyim (km şu an 280 :))

bu konuda fikirlerinizi almak istedim

@yusuf hocam özellikle sizinkini de alsam iyi olur

Aracım ile yaklaşık 4 günü geçirdim dün pazar olması dolayısıyla dolu dolu geçti .Hdi bir arabadan benzinli arabaya geçiş olması nedeniyle tüketim değerlerine daha alışamadım :D

Aracımda fark ettiğim 2 unsur var servise götürüp baktırmayı planlıyorum ne dersiniz

1.husus Direksiyon bana ağır geldi Golf sahibi yakın arkadaşıma sürdürmüştüm sorduğumda evet seninki sanki biraz ağır dedi 

2.husus aracıma teslimatdan önce arka camlara cam fimi takıldı yanlız sürücüünün arkasındaki yolcu camı kapanırken çizilme kanırtma gibi ses çıkarıyor baktığım zaman camın dış bükey hafif bombeli olduğunu farkettim.acaba sıkıntı cam filmindemi yoksa camın kendisindemidir

servise gitmeme gerek varmı yoksa 1000km yaptıktan sonramı göstereyim (km şu an 280 :))

bu konuda fikirlerinizi almak istedim

@yusuf hocam özellikle sizinkini de alsam iyi olur
Direksiyonda sorun olduğunu sanmam ama 2.si için vaktiniz olduğunda götürün. O camı açmamaya çalışın. Hep dediğimiz gibi servisten sadece araç almak lazım. ;)

Yani serviste film, boya koruma vs gibi işlemler yatırmamak lazım.
o iş tamamjen karışık biz dahada indirim diye tutturunca bayide cam filmi+kaput filmini hediye etti bize.cam filmi meguiars 

birde benim araç eylül 1 girişli appconnect yada mirrorlink altyapısı varmıdır 

o iş tamamjen karışık biz dahada indirim diye tutturunca bayide cam filmi+kaput filmini hediye etti bize.cam filmi meguiars 

birde benim araç eylül 1 girişli appconnect yada mirrorlink altyapısı varmıdır 
Geri kamera varsa altyapı vardır. 

Geri
Üst Alt