BİXENON FARLI ARAÇLARDA KISA FARLAR İLE GÜNDÜZ FARLARININ BİRLİKTE YANMASI

@Utku Lekesiz bu özelliği aktif hale getirdim fakat farlar açılınca gündüz ledleri kısılmıyor aynen gündüz olduğu gibi çok parlak yanıyor. Bunu kısmanın kodu varmıdır?

@MSE bir çözüm varmıdır? Ben park + sis açtığımda gündüz ledi kısılıyor basic bi xenon’da. Bunun kısılmaması için yapılacak birşey varmıdır? Birde basic bi xenonde amerikan parklar %20 seviyesinde açık gündüz belli belirsiz gecede loş bir görüntü oluşuyor. Sizce en ideal % ne olmalı?
Leuchte4TFL LB4-Dimming Direction CD 4

ve

Leuchte5 TFL RB32-Dimming Direction CD 5

kanallarının değerini yükseltirseniz istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Maksimum değer 127’dir. 

Amerikan park için bence ideal olan %40

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MSE bunu hallettim fakat şöyle bir problem var. Kısa farlarla gündüz farları açıkken gündüz farları en parlak seviyesinde. Buda gece sürüşlerinde karşıdan gelen kullanıcıyı etkilediğinden iptal ettim. Yanarken gündüz farının kısık yanmasını kodlama şanzımız varmıdır ? %10 yansa yeterli olur benim için.

Slm hocam ben bu kodlamayi yapmistim ama yedek almadim şimdi nasıl orjinal haline dönebilirim tsk

@Utku Lekesiz hocam ben bu kodlamayi yapmistim ama geri orjinal haline getirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 

Slm hocam ben bu kodlamayi yapmistim ama yedek almadim şimdi nasıl orjinal haline dönebilirim tsk
09-Cental Electric  ---> Adaptation

(5)-Leuchte 4 TFL LB4 - Lichtfunktion B4 --->Abblendlicht Links

(6)-Leuchte 5 TFL RB32 - Lichtfunktion B 5 --->Abblendlicht Rechts

Merhaba. Sadece yukarıdaki kodlamayı yaptıysanız;

09-Cental Electric  ---> Adaptation

(5)-Leuchte 4 TFL LB4 - Lichtfunktion B4 --->Abblendlicht Links yerine not active seçin

(6)-Leuchte 5 TFL RB32 - Lichtfunktion B 5 --->Abblendlicht Rechts yerine de not active seçin.

Geri
Üst Alt