Golf 7 Spoiler Yardım !

mo_coco

Katılımcı Üye

İsim
Koray
Slm.. 

Arkadaşlar aracım için acil spoiler yardım fikirlerinizi bekliyorum..

Özellik de plastik mi, fiber mi, polyester mi ? Hangisini önerirsiniz ?

Güneş de çatlama, boya tutmama vb. gibi sorunlarla karşılaşmamak için..

Şimdiden teşekkürler :)

Tabiki plastik olmasını tercih etmelisiniz.Fiberlerin o boyandıktan sonra boyayı emip dalga dalga durması hiç hoş durmuyor.Plastik malzeme kullanan da nadir var malesef:(

@driver_can Doğru söylüyorsun dostum bir kaç arkadaş daha plastik önerisinde bulunmuştu.. 

Hiç elinde örnek resim var mı peki ? 

@driver_can Doğru söylüyorsun dostum bir kaç arkadaş daha plastik önerisinde bulunmuştu.. 

Hiç elinde örnek resim var mı peki ? 
ben gti tip spoiler alacağım önümüzdeki ay büyük ihtimal yanları piano black kanatcık aşağıya inen üstü gövde rengi 4 parça olan.

serviste satılan spoiler fiyatı yüksek olduğu için mi tercih etmiyorsunuz yada daha iyi veya daha güzeli olduğundan mı başka yerlere yöneliyorsunuz bende yaptırmayı düşünüyorum ama servis tercih etmek isterim 

@driver_can Sanırım seni beklemeliyim senden sonra izlenimlerinden yararlanarak sıra bana gelebilir ;)

@mo_coco haha aynen olaya duygusal bakıyorum ben amasyada oturuyorum ve işcilik bu taraflarda kısıtlı onun için servis güvenilir eller tercih ediyorum görüntü görsel malzeme kalitesinde servistekinden  hiç bir farkı olmayıp sadece daha ucuz diye tercih ediliyorsa benim buralarda yapıracak usta bulamamam dan kaynaklı bende servise bakıyordum bana en yakın yerler çorum samsun tokat onlarda 2 saatlik yollar  belki samsunda vardır ama kimseyi tanımadığından temiz olur diye servis düşünüyorum 

@mo_coco haha aynen olaya duygusal bakıyorum ben amasyada oturuyorum ve işcilik bu taraflarda kısıtlı onun için servis güvenilir eller tercih ediyorum görüntü görsel malzeme kalitesinde servistekinden  hiç bir farkı olmayıp sadece daha ucuz diye tercih ediliyorsa benim buralarda yapıracak usta bulamamam dan kaynaklı bende servise bakıyordum bana en yakın yerler çorum samsun tokat onlarda 2 saatlik yollar  belki samsunda vardır ama kimseyi tanımadığından temiz olur diye servis düşünüyorum 
Servisteki ürün yani gti tip spoiler fiyatı çok fazla ayrıca bagaj kapağı değişiyor montaj yaptırabilmek için.Daha önceki araçlarımda peugeot grubu olanlar vardı.Onlar için 206-207 rc spoilerimi servisten sipariş verip almıştım.Fiyatları 300-350 civarıydı.Ama vw grubunda çok uçuk rakamlar çıkıyor.Mesala polo aracımda gti spoiler 1000 lira gibi bir rakamdı.Golf içinde gti olanı uymuyor bagaj değişmeden.Bende aksesuar diye satılanı pek beğenmiyorum üst tarafta boşluk var onun.

Geri
Üst Alt