ANA KONU

@Wolfsburg hocam arac ici kokulardan yaklaşık belkide 10 senedir kullanmıyorum ben.malesef bilemiyorum uzgunum.

amerikan tarzı test adında ama aracada işkence edilmez ki

kendi aracımızda uygulamayalım lütfen 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sevgili dostlarım benim çok sevdiğim bir kardeşim ki facebook ta en büyük Laguna grubunu da kuran kişi le tamamen dostane şekilde bir roll denemesi yapmak istiyoruz.Araçlar

1-Laguna III 1.5 DCI 2010 Model 85.000 binde GT Manuel aracta yazılım sonucu 140 HP 305 Nm iskender usta egzost air suspansıyon mevcut araç 1340 kg 

2-2016 Golf 1.6 TDI DSG 5.000 de (benim araç) 1339 kg da golf 

Benim şahsi düşünceme gelince ki aracı Laguna kullandığım dönemden biliyorum benim golf un stock hali ile pek mücadele şansım yok gibi en azından teknik olarak sizce sonuç ne olur?
laguna alir. act ile test yapmaniz daha dogru olur. act gecer mi bilmiyorum.@burak_@ansolak @kimi-emd@maniax hocam bmw gunundeki izlenim ve yorumlari aktarabilir misiniz. act yi orada epey test etmistik.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

laguna alir. act ile test yapmaniz daha dogru olur. act gecer mi bilmiyorum.
Bu Laguna'nın ACT karşısında şansı olmaz. :)

Birisi orjinal 150ps diğeri yazılım ile 140. Yazılımla yükseltmeler orjinal gibi olmuyor. Belki yüksek torku sayesinde ilk 2 vites alır diyeceğim ama o 1. Viteste kesildiğinde ACT uzamış olacak DSG ve yüksek devir çevirmenin vermiş olduğu avantaj sayesinde. 

Laguna hezimete uğrar ACT karşısında. ;)

Bu Laguna'nın ACT karşısında şansı olmaz. [emoji4]Birisi orjinal 150ps diğeri yazılım ile 140. Yazılımla yükseltmeler orjinal gibi olmuyor. Belki yüksek torku sayesinde ilk 2 vites alır diyeceğim ama o 1. Viteste kesildiğinde ACT uzamış olacak DSG ve yüksek devir çevirmenin vermiş olduğu avantaj sayesinde. 

Laguna hezimete uğrar ACT karşısında. [emoji6]
dostum banada oyle.geliyor ama denemek gormek lazim. araclar hk sizler kadar bilgi sahibi degilim teknik olarak.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

Wolfsburg dedi:
@Srkn Little trees miş hocam bi arkadaş söyledi.
Onların yeşilleri pek pahalı [emoji6]
yok yaw 11 tl mi ne daha bu hafta sonu aldim.

yesili direk orman kokusu odunsu cam. [emoji41]

yok yaw 11 tl mi ne daha bu hafta sonu aldim.

yesili direk orman kokusu odunsu cam.
emoji41.png
Orman kokusunu bilmemde hocam dün bana hediye ettiğin çilekli olan koku araç içini baya açtı aracın içinde  çilek bahçesinde gibiyim :)

begenmene sevindim @kimi-emd hocam.

@burak_@ansolak sizin maviler nasil kokuyor [emoji90]

begenmene sevindim @kimi-emd hocam.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life [emoji6]

@burak_@ansolak sizin maviler nasil kokuyor [emoji90]
Hocam takmaya fırsat olmadi deneyince paylaşacağım.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kapıları kumandadan açtıktan sonra 15 saniye hiçbir kapı açılmazsa otomatik olarak geri kitlenir. Bu 15 saniye yanlış hatırlıyor olabilirim.
demek ki geçen yaşadığım dumur durumu bundan kaynaklıymış :)

@jajaja

İlahi Hocam aslında hiçbir arabaya çöp dememek lazım. Renault da iyi firma ama rekabet işi değiştiriyor. Fransızların klasik maliyet kaygıları arabanın içine yansıyınca olay değişiyor. Bakınız golfe kapı içi plastiklerden kısmaya başladı krizle beraber çok dikkat etmeyenin anlayamayacağı,  akıllı bir sekilde.

Şimdi Premium testleri yapıyoruz. Onlara binince de golfe çöp diyorsun hocam :)

@jajaja

İlahi Hocam aslında hiçbir arabaya çöp dememek lazım. Renault da iyi firma ama rekabet işi değiştiriyor. Fransızların klasik maliyet kaygıları arabanın içine yansıyınca olay değişiyor. Bakınız golfe kapı içi plastiklerden kısmaya başladı krizle beraber çok dikkat etmeyenin anlayamayacağı,  akıllı bir sekilde.

Şimdi Premium testleri yapıyoruz. Onlara binince de golfe çöp diyorsun hocam :)
Hocam @jajaja hocam dayanamayıp çöpe çöp diyor. Eğerki golf kötü olsun onada  çöp der şemsiyeyi takar geçer 

Geri
Üst Alt