Yan cam rüzgarlığı

@bunyamin81 Hocam şimdi ürün benim öi? Ben her türlü alırım onu elden teslim.

Güveçciye yakin mi

Gaziosmanpasa diyince 25 sene önce direksiyon kursuna giderken kesfettigim su an araç trafiğine kapalı olan yerdeki nefis güveçci geliyor aklima
Karadeniz güveç söylediğiniz yer. O caddeyi biz kapattığımız için görevim gereği hergün geçiyorum önünden. Hatta yarın öğlen ordan yiyeyim

@HONEY abi naptın sen. Canım çekti valla. Hayır Beylikdüzündeyim. 🙈 @bunyamin81 Gop’da bide göçmenler lokali vardı bilir misiniz? 

Hocam diğer arkadaş ankarada olduğu için kargo vs ile uğraşmak istememem nedeniyle olumsuz oldu görüşmemiz.
@Golftdi hocam elden teslim alamayacaksa irtibata geçeriz hocam avrupa yakasında olduğunuza göre elden teslim alabilirsiniz gaziosmanpaşa ilçesindeyim ben.
@bunyamin81 hocam özelden numaranızı verin ben alıcam 

@bunyamin81 yaklaşık 5 yıl olmuştur gitmeyeli. Ama yeri bende ayrıdır 😎

Demekki foruma özel bir rüzgarlık kampanyası yapmak lazım oldukça talep var :)

Almak isteyen olabilir yazmış o arkadaş, size dönüş yapmaz ise ben alırım teşekkürler
Hocam ile anlaşmıştık klips sayısı eksikmiş vazgeçti. İki adet klips var ben forumdan arkadaştan aldığımda da iki adet klips vardı ön camlara birer tane takıp sorunsuz kullanmıştım. İlgilenen arkadaşların bilgisi olsun, yanlış anlaşılma olmasın sonra epi topu 100 tl lik ürün için kimsenin aklına birşey gelmesin
32b1494bdc8567c45bce733152800975.jpg
5da1c23237ac86de4cdc8711f43bc9a7.jpg

Geri
Üst Alt