İzmir' den KR 425 BLueMoCCA Mk7 PAsİFiK ;)

@mo_coco hocam araba ateş ediyor resmen. Allah kaza bela vermesin. Bende de ayni renk highline var ve sizin aracı görünce anladımki benim araca urban jant almalıyım :) Siz nereden aldınız? Fiyat bilgisi verebilir misiniz?

@bahaman Çok teşekkürler dostum allah razı olsun :)  bnm orjinal üzerlerinde 17' madridler vardı ama malesef onlarla ben fazla uğraşamadım.. Çok çabuk kirleniyorlardı temizlemekten yorulmuştum artık :D  durbanlar 18' çok da memnunum ilk başlarda çok korktum benim aracım 1.2 tsi.. acaba performans, yakıt vs. ama sonradan dedim ki iyi ki almışım hiç sıkıntı yaşamadım şuana kadar.. tabiki orjinal fabrikasyon olsun istersen ama wosmer' de adet fiyatına lastiksiz 1.000,00.-TL fiyatını duyunca koşarak replicaya yöneldim mecburen.. Replica lastikli fiyatı 2.000,00.-TL olarak yansımıştı bana ama 1,5 sene oluyo hemen hemen..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mo_coco Cevap için teşekkürler. Internette biraz bakındım ve Oem ürün için lastiksiz 3000 lira gibi fiyatlar okudum. O kadarı da fazla geldi tabi. Şimdilik beklemedeyim bakalım. Ama kesin bid şey var, o da bu Durban golf araca başkalaşım geçirtiyor.

Hocam aracınızın maşallahı var. Kazasız belasız inşallah. Bunu gördükçe kapının önündekinin deposunu doldurası gelmiyor insanın :)

Uzun bir aradan sonra bir kaç foto ekleyelim dedik..

Sağlam bir çalışmanın ardından sonunda 4 parça spoilerımıza kavuşabildik ;)

Ve montaj aşaması ufak tefek sıkıntıları hallettikten snr mutlu sona ulaştık :)

Güzel olmuş güle güle kullanın Led stop ve cam filmiyle nokta atışı olur

Geri
Üst Alt