İşte benim golf'üm

eren23

Üye
İsim
eren
Arkadaslar herkese merhaba.konuyu dogru yere acmisimdir umarim.oncelikle hepinizin araci birbirinden guzel.allah can sagligiyla,kazasiz belasiz binmek nasip etsin.

Cumartesi gunu dogus otodan tornado kirmizido 1.4 tsi 125 ps manuel comfortline almak nasip oldu.tabi araci gunduz teslim ettikleri icin dayim aldi bende elazigdan 21.45 ucagiyla gidip dayimdan aldim.cumartesi gununun bi an once bitmesini ve gidip aracimi biran once almak istedim.ucak yolculugu ise  1.5 saat  sanki 1 yil surdu.kazasiz belasiz gidip aracimin anahtarini ilk aldigimda ise dunyanin tum guzellikleri bana uzatildi sanki.aracimi alip yaklasik 1.200 km yol geldim istanbuldan elaziga.inanin o yolun hic bitmesini hic istemedim. Aractan inesim bile gelmiyordu.kezza hala oyle :) bi kactanede resim paylasayim araca  bir kac parca bisey eklemek istiyorum siZlerde yardimci olursaniz cok sevinirim.usenmeden okudugunuz icin tekrar tekrar tesekkur ederim. Yazim hatasi ve bir kusurum olduysa affola.herkese kazasiz belasiz gunler dilerim.allaha emanetsiniz.

IMG-20161008-WA0001.jpg

IMG-20161008-WA0000.jpg

20161013_082700.jpg

20161013_080510.jpg

20161013_080523.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın  :Allah nazardan saklasın

@windshear

Cok tesekkur ederim.golf almamdaki en buyuk etken inanin sizlerin ve buradaki uyeler oldu.iyiki almisim :) 

Hayırlısı olsun kazasız belasız sürüşler

@eren23 hocam hoşgeldin aramıza :)  Allah hayırlı etsin, kazasız belasız güzel günlerde kullanın inşallah :)

Hoşgeldiniz. Yeni aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kazasız belasız sürüşler.

hayırlı olsun Allah gülü güle kullandırmak nasip etsin kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

@eren23 Hoşgeldiniz hocam yeni aracınız hayırlı olsun  :'(

Kazasız belasız kullanın.MAŞALLAH:)ne yapsanız yakışır orjinal eklentilerle:)Dijon jant kullanabilirsiniz uygun fiyata bulunabilir replika olmasındansa orjinal olmuş olur.Bunları da kışlık olarak değerlendirirsiniz Yada satabilirsiniz benim gibi İstanbul'da arayanlara:)

Kazasız belasız kullanın.MAŞALLAH:)ne yapsanız yakışır orjinal eklentilerle:)Dijon jant kullanabilirsiniz uygun fiyata bulunabilir replika olmasındansa orjinal olmuş olur.Bunları da kışlık olarak değerlendirirsiniz Yada satabilirsiniz benim gibi İstanbul'da arayanlara:)
çok teşekkür ederim :)  yalnız şöyle bir sıkıntı var elazıgda vw parçası bulmak çok zor.olanlarda replika :(  

Geri
Üst Alt