Arka çamurluğu duvara sürttüm, göçtü birazcık

huseyint

Yeni Üye
Dün otoparkta dar bir yerden çıkarken sol arka çamurluğu duvara sürttüm :| Bu göçük ve çizikler boya gerektirmeden düzeltilebilir mi sizce? (VDF den kasko yaptırmıştım alırken, hasarsızlığı bozmadan kurtarabilir miyim?)

NOT: Tırnak testini yaptım, çiziklerde hiç takılmıyor.

photo_2016-09-28_10-08-45.jpg

Öncelikle geçmiş olsun.

Pasta ile uygulama yapın ve boyasız göçük düzeltme yapan yerler var. Fiyat 500TL ile 1000TL arasında değişiyor.

Dün otoparkta dar bir yerden çıkarken sol arka çamurluğu duvara sürttüm :| Bu göçük ve çizikler boya gerektirmeden düzeltilebilir mi sizce? (VDF den kasko yaptırmıştım alırken, hasarsızlığı bozmadan kurtarabilir miyim?)

NOT: Tırnak testini yaptım, çiziklerde hiç takılmıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 6468
Geçmiş olsun hocam,

www.gocukuzmani.com burayı tavsiye ederim. Bir arkadaşım polo'sunu buraya yaptırdı ve kapısı sizinkinden çok daha fazla hasarlıydı. Araç 1 tam gün kaldı, aldığında hiç darbe yok gibi olmuştu. Tam anlamıyla ustalık işi yapıyorlar yani. Yalnız boya konusunda bir şey diyemem.

Teşekkürler arkadaşlar. gocukuzmani.com 400-500 fiyat çekti, araşatırmaya devam ediyorum bakalım. Anadolu yakası önerdiğiniz yer varsa çok memnun olurum.

@huseyint

Bana derin bir hasar yok gibi geldi. 

Belki yakın plan pozlar veya canlı görüldüğünde anlaşılabilir asıl durum.

Çizik giderici; yani pasta ile bu kısımlar büyük ölçüde düzelecektir.

ezik varsa da İstanbul için alttaki linkten sorabilirsiniz.

Değerli Hocam 

Bu fotoğraflarda durum daha net.

Anlaşılan o ki boyasız doğrultma ile yani Yağlı çekiç yöntemiyle hallolur.

Geçmiş olsun 
Teşekkürler hocam, bir kaç ustadan fiyat aldım, hepsi ağız birliği yapmış gibi 400 TL civarı fiyatlar verdi. Haftasonu RS ve Auto King'e de gösterip ona göre karar vereceğim artık.

Geri
Üst Alt