Golf 1.4 highline Dsg aracımı teslim aldım

Matiat

Üye
İsim
Cem
Merhaba 

Cuma günü 1.4 tsi highline aracımı teslim aldım opsiyon olarak sadece cam tavan eklettim iki gündür araçtan inmek istemiyorum ve buradan edindiğim bütün bilgileri araçta test ettim teşekkürler;) 

IMG_1326.JPG

IMG_1323.JPG

Merhaba 

Cuma günü 1.4 tsi highline aracımı teslim aldım opsiyon olarak sadece cam tavan eklettim iki gündür araçtan inmek istemiyorum ve buradan edindiğim bütün bilgileri araçta test ettim teşekkürler;) 

Ekli dosyayı görüntüle 6426

Ekli dosyayı görüntüle 6425
Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

Hayırlı olsun 

Golf kullandıktan sonra genellikle yapmam denilen km yapılıyor. Çünkü kullanmak için bahane aranıyor :)

Dilerim beklentileriniz ve hayallerinin karşılığını bulmuşsunuzdur 

Maşallah  :masallah:

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MatiatHocam hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız ve keyifli sürüşler dilerim.

@Orhanmaşallah hocam umarım heyecanınız hiç bitmez.

senelerdir şirket aracı kullanmama ve uzun yollar yapmama rağmen bahaneler üretip arabanın içinde buluyorum kendimi

boya koruma yaptırdım bugün başından hiç ayrılmadım;))

golf tutkusu başka bir şeymiş

@Matiat Hayırlı olsun Hocam kazasız belasız inşallah. :)

Orhan Abi'nin anlattığı senaryolarda insan mutlu oluyor, bir kere daha ne kadar doğru bir karar verdiğini anlıyor. Dilerim sizde yaşarsınız bu senaryoları.   :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Matiat hocam Allah kazasız belasız aracınızı keyifle sürmenizi nasip etsin, maşallah çok can yakar bu araç, highline ile iyi bir tercih yapmışsınız :'(

@Orhan Batman'da lüx segment çok fazla golf te bir hayli var aracımı almadan önce fark etmemiştim ama algıda seçicilik 

hayırlı olsun dostum. ben de 15 temmuzda aldım yılda 10 k km yapmam diyordum 2 ayı henuz gecmişken araacım 4200 km oldu.... dizel almaktan vazgecmiştim az km nedeni ile ama Golf bu biniyorsun işte :)

Hayırlı olsun güzel günlerde kazasız belasız sürüşler.

Hayırlı olsun ,iyi günlerde kullanmanız dileğiyle..

Geri
Üst Alt