Katlanır Ayna Kodlaması ile ilgili

@yavuzbattal aynaları Ankara'dan dürüst bir satıcıdan aldık. Almanya'dan test aracından sökülüyormuş yani tamamen orjinal ve hiç bir sıkıntıda yaşamadım. Led stop ve katlanır ayna setini 2000 liraya aldım. düşünürseniz telefon numarasını verebilirim. 
Merhaba @brsdogruhocam ayna ve stopları aldığınız kişinin telefon numarasını özelden paylaşır mısınız ben Ankara dayım görüşüp fiyat almak istiyorum iki yerden fiyat aldım ayna için birisi 1600 tl diğeri ise 1300 tl ve sökülen aynaları istedi montaj dahi bu fiyatlara. Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba [mention=1985]brsdogru[/mention]hocam ayna ve stopları aldığınız kişinin telefon numarasını özelden paylaşır mısınız ben Ankara dayım görüşüp fiyat almak istiyorum iki yerden fiyat aldım ayna için birisi 1600 tl diğeri ise 1300 tl ve sökülen aynaları istedi montaj dahi bu fiyatlara. Teşekkürler

Hocam yurt dışı getirebiliriz çok daha uyguna. Orjinal çıkma. Düşünürseniz iletişime geçebilirsiniz benim ile.

@yavuzbattal aynaları Ankara'dan dürüst bir satıcıdan aldık. Almanya'dan test aracından sökülüyormuş yani tamamen orjinal ve hiç bir sıkıntıda yaşamadım. Led stop ve katlanır ayna setini 2000 liraya aldım. düşünürseniz telefon numarasını verebilirim. 
numarasını alabilir miyim ?

Özelden numarayı yolladım
emoji106.png
Bende alabilir miyim Hocam numarayı. 

İyi haftasonları, led stoptan sonra gözüm katlanır aynalara takılmaya başladı benim de [emoji4] rica etsem ben de yardım alabilir miyim telefon numarası için? Montajını kendim yapabilirim sanırım.

Geri
Üst Alt