Multimedia/Navigasyon Interface Eklentileri

Şimdilik bunları cekebildim. Geri görüş kamerasını resmini cekmeyi unutmusum.
Ürünün eksik yanları var ama suanda son cıkan versiyonda onlarıda cözmüşler. Türkce eklentisinide eklemişler.Şuanda araştırmalarıma göre en iyi cihaz gibi duruyor. 
http://www.audiosources.net/prod_view.aspx?TypeId=50001&Id=542&FId=t3:50001:3# ürün detayları burada.
/monthly_2017_02/P_20170211_195738.thumb.jpg.44500f2185e98a91999c2271b6dbd764.jpg
Cihaz güzel görünüyor. Bir hata olarak card tuşunun ışığı yanmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bende 5" lik cihazımı Discovery pro ile değiştiriyorum,montaj ,torpido CarPlay ve navi dahil 6000 tl,gözümü kararttım,burda paylaşırım...

@Namık Kahvecioğlu hayırlı olsun güle güle kullanın.Hocam bu interface cihazı mı yoksa ekranı komplemi değiştiniz.

Ürünle ilgili linkte bulamadım. Güncel bir link paylaşma şansınız var mı?

Şimdilik bunları cekebildim. Geri görüş kamerasını resmini cekmeyi unutmusum.

Ürünün eksik yanları var ama suanda son cıkan versiyonda onlarıda cözmüşler. Türkce eklentisinide eklemişler.Şuanda araştırmalarıma göre en iyi cihaz gibi duruyor. 

http://www.audiosources.net/prod_view.aspx?TypeId=50001&Id=542&FId=t3:50001:3# ürün detayları burada.

Ekli dosyayı görüntüle 9380

Ekli dosyayı görüntüle 9381

Ekli dosyayı görüntüle 9382

Ekli dosyayı görüntüle 9383

Ekli dosyayı görüntüle 9384

Ekli dosyayı görüntüle 9385

Ekli dosyayı görüntüle 9386

Ekli dosyayı görüntüle 9387

Ekli dosyayı görüntüle 9388
Sayın Hocam Fiyat olarak cihaza ne kadar ödediniz ve Gümrük vergisi ne kadar tuttu.? Teşekkürler

425 dolar ürüne kamera dahil. Ektra olarak 85 dolar gümrük vergisi ödedim. Tabi dolar biraz arttı malesef. 

Paylaştığınız sitede aynısını bulamadım, görseli en yakın DS9018, bu modeli mi acaba? Orjinal vw ekranlarına çok benzemiş menüler, beğendim, düşünülebilir..

Linki web üzerinden açınca ürünü görebildim [emoji4]

Sadece bu site üzerinden alabiliyoruz galiba. Biraz araştırdım da hiç satan birilerine denk gelmedim. Bir de golf için fazlaca seçenek var ama hemen hemen hepsinin açıklamasına aynı resimler özellikler konulmuş. Site biraz yavan o yüzden

425 dolar ürüne kamera dahil. Ektra olarak 85 dolar gümrük vergisi ödedim. Tabi dolar biraz arttı malesef. 
Üstad kolay gelsin. Ürünü paylaştığınız link üzerinden mi aldınız? Cihaz çok şahane görünüyor? Geri görüş kamerası plaka üzerine takılanlardan amblem içine olanlardan mı? Fiyat çok makul. Cihaz olağanüstü. İçim gitmiyor değil. Güle güle kullanın.

Bu urun hakkında son bilgiler nedir acaba

Geri
Üst Alt