12.08.2016 tarihinde araç geldi

metehann

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar mayıs ayında vermiş olduğum sipariş için 12.08.2016 tarihinde aradılar ve satış işlemlerini başlattılar önümüzdeki hafta aracıma kavuşacağım inşallah . Engelli indiriminden yararlandığım aracı 74.200 tl almış bulunmaktayım. Fiyatı yazmamdaki amaç pazarlık payı olmamasıdır ne kadar uğraşdıysak da fiyatta daha aşağı inmediler bundan iyi fiyat diğer bayilerde bulunamayacağını belirttiler :)

DOTO.jpg

Aracınız hayırlı olsun hocam, verdikleri fiyatta dost drive ve bayii indirimi yapmışlar, fiyat normal gözüküyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@fcsrn hocam tesekkur ederim Allah razi olsun olmayanlara da nasip etsin olanlarada yenilerini nasip etsin insallah :)

@metehann

Değerli Hocam 

Sevdiklerinizle birlikte güzel günlerde kullanmanızı dilerim 

Hayırlı olsun 

Merhaba arkadaşlar mayıs ayında vermiş olduğum sipariş için 12.08.2016 tarihinde aradılar ve satış işlemlerini başlattılar önümüzdeki hafta aracıma kavuşacağım inşallah . Engelli indiriminden yararlandığım aracı 74.200 tl almış bulunmaktayım. Fiyatı yazmamdaki amaç pazarlık payı olmamasıdır ne kadar uğraşdıysak da fiyatta daha aşağı inmediler bundan iyi fiyat diğer bayilerde bulunamayacağını belirttiler [emoji4]
/monthly_2016_08/DOTO.thumb.jpg.492fb17bf293259bd09a83ab829fbefb.jpg
Öncelikle hayırlı günlerde kullanman dileği ile kardeşim.

Aracın tdi mi tsi mi?

Hocam aracın net fiyatından anladığım kadarıyla 1.6 TDI DSG Highline.
Tsi dsg comf. olabilir.

Baz fiyat 63.630 tl

%6 indirse 59.800 yapıyor. Kdv siz ötv siz baz fiyat resimdekine çok yakın oluyor.

Samsung'tan gönderildi...

Tsi dsg comf. olabilir.Baz fiyat 63.630 tl

%6 indirse 59.800 yapıyor. Kdv siz ötv siz baz fiyat resimdekine çok yakın oluyor.

Comfort da sürüş konfor paketi ve katlanır ayna yok diye biliyorum,bu listede standart donanım olarak geçiyor,yanılıyormuyum yoksa?

Tsi dsg comf. olabilir.Baz fiyat 63.630 tl

Net fiyattan kastım KDV ve ÖTV hariç fiyatı hocam. Aracın extra donanımlarla birlikte liste fiyatı 112 bin TL. ÖTV indirimi ile 74e gelmiş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comfort da sürüş konfor paketi ve katlanır ayna yok diye biliyorum,bu listede standart donanım olarak geçiyor,yanılıyormuyum yoksa?
17 jant standart görünüyor. Highline 18 jantla geliyor diye biliyorum. Değişik bi liste olmuş. Sahibi gelsede merakımız bitse :)

Geri
Üst Alt