golf 7 hıglıne

metehann

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar oncelikle aranıza yeni katıldıgımı belırtmek ısterım :)

arkadaslar 2 ay once on sıparısını verdıgım aracım ayın sonunda gelecek ınsallah sızden aracla ılgılı bılgı almak ıstıyorum yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkur edıyorum.

Aracım golf 7 hıglıne dsg 110ps ek olarak opsıyonlarda ;

1. renk olarak derin siyah

2. panoromik acılır cam tavan

3.adaptif hız sabitleyici ve sehir ici acil fren desteği ''front assist''

4.bi-xenon farlar ve led gündüz farları

5. '' keyless entry'' anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi. Güvenli kilitlemeli

6. titanyum siyah döşeme

Yorumlarınız için tekrardan teşekkurlerımı sunuyorum.

@metehann hayırlı olsun aramıza hoş geldiniz. Tek gördüğüm eksik ergo gibi ;) gayet güzel araç. Rengin ise bakımı zor olacaktır...

@metehann

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim 

tesekkurler arkadaslar umarım opsiyonlarda olumsuz unutulan onemlı bır eksık yoktur gercı maddi olarak o kadar yapabıldım :)

Midline kullanıcısı olarak bence yok, çünkü onlar zaten bizde hiç yok. Şaka bir yani tabiki :)  @metehann Hocam aracınız hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanın inşallah.

Hayırlı uğurlu olsun aracınız. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

cok tesekkurler hosbulduk herkeze @tuncidag hocam sende kazasız belasız daha iyilerini alırsın inşallah

Merhaba arkadaslar oncelikle aranıza yeni katıldıgımı belırtmek ısterım :)

arkadaslar 2 ay once on sıparısını verdıgım aracım ayın sonunda gelecek ınsallah sızden aracla ılgılı bılgı almak ıstıyorum yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkur edıyorum.

Aracım golf 7 hıglıne dsg 110ps ek olarak opsıyonlarda ;

1. renk olarak derin siyah

2. panoromik acılır cam tavan

3.adaptif hız sabitleyici ve sehir ici acil fren desteği ''front assist''

4.bi-xenon farlar ve led gündüz farları

5. '' keyless entry'' anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi. Güvenli kilitlemeli

6. titanyum siyah döşeme

Yorumlarınız için tekrardan teşekkurlerımı sunuyorum.
sipariş vermeden önce yazsaydınız birkaç şey söylerdim, ama golf'de konfigürasyonlar bitmez, binlerce değişik versiyon üretilebilir, bu yüzden öneri yapmadan bir an önce golf'ünüze kavuşmanızı dilerim, aldığınız opsiyonlarla ilgili her opsiyonun ilgili konu başlığından aklınıza gelebilecek her sorunun cevabını bulabilirsiniz...

hoşgeldiniz...

tesekkurler arkadaslar umarım opsiyonlarda olumsuz unutulan onemlı bır eksık yoktur gercı maddi olarak o kadar yapabıldım :)
Şu saat itibariyle pişmiş aşa şu katmak olacaktir.

Diğer bir deyişle alınan alınmış ve yapacağımız yorumlar ama tadınızı kaçırabileceği ama etkitsiz kalacağı için yorum yapmamak daha makul geliyor bana.

Bu nedenle dilerseniz opsiyonel donanımlardan ziyade aksesuar ve boya koruma konularında fikir bildirebiliriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
evet haklısınız o açıdan bakmamıstım olaya tekrardan teşekkurler arkadaslar..

Geri
Üst Alt