Motorun sağ tarafında kaçak var!

paramedik41

Yeni Üye
İsim
Emre
1,2 tsi motorun kaputu açınca bize göre sağ tarafında yağlanma oluşmuş. Ortasında L şeklinde alyan anahtar benzeri demir olan parça nedir ? Yağlanma onun çevresinde mevcut. Bunun için servise gitmeliyim? Fotoğraf ekliyorum yorumlarsanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• 1000009271.jpg
    1000009271.jpg
    145.8 KB · Görüntüleme: 59

Öncelikle merhaba
Kocaeli’de misiniz ?
Geçen hafta benim de başıma geldi motorda yağlanma. Benim arıza devir daim su pompasındaymış.
Ben İzmit sanayide Vag Teknik Yusuf Ustaya gittim. Memnum kaldın.
Bilginiz olsun.

Öncelikle merhaba
Kocaeli’de misiniz ?
Geçen hafta benim de başıma geldi motorda yağlanma. Benim arıza devir daim su pompasındaymış.
Ben İzmit sanayide Vag Teknik Yusuf Ustaya gittim. Memnum kaldın.
Bilginiz olsun.
Evet Kocaeli. Öneriniz için teşekkür ederim. Benim araçta ki sorun farklı sanırım. Devir daim sol tarafta ,sağ tarafta yağlanmaya neden olan bu parçanın ne olduğu konusunda bilginiz var mı?

Evet Kocaeli. Öneriniz için teşekkür ederim. Benim araçta ki sorun farklı sanırım. Devir daim sol tarafta ,sağ tarafta yağlanmaya neden olan bu parçanın ne olduğu konusunda bilginiz var mı?
Merhaba, resim attığınız yerde devirdaim. Kaputu önünüze aldığınız da size göre sağ taraf oluyor. Şanzıman merkezini görüyorum resimde o tarafta devirdaim de 1.2 lerin aynı yerden bahsediyor gibisiniz.

Bence de şanzıman merkezine benziyor araç manuel mi?

Evet hocam manuel araç. Bizim araçlar da şanzıman merkezi ile ilgili kronik bir durum mu?
Aynı yağ terlemesi benim aracımda da var. Antifriz kaçağına ben benzetemedim. Şanzımandan olan terleme bence normal biraz kronik gibi..

Geri
Üst Alt