Mib3 Ünite lere Kablosuz Carplay&Android Auto Gelmiş

thelordof

Katılımcı Üye

İsim
Samet
Araç
Tiguan Elegance
Mib3 Ünite lere çoğu Vagcom işiyle uğraşan yerler kablosuz carplay aktif etmeye başlamış. Forum da yaptıran olursa yaptırdığı yer ve fiyatı(net belirtmezseniz de ortalama fiyat) belirtirseniz yaptıracaklar için güzel olur. Ankara dışında ki bu iş ile uğraşanlar Face grupların da kimi 2500 kimi 3000 diye belirtmiş.

Ekli dosyalar

• 1000040554.jpg
    1000040554.jpg
    416 KB · Görüntüleme: 68

Golf 8 style veya rline daki ünite nedir? Kablolu çalışıyor bende küçük olan iki adet düğmesi olan ekran var. Bunlarda kablosuz CarPlay aktif olabiliyor mu

Golf 8 style veya rline daki ünite nedir? Kablolu çalışıyor bende küçük olan iki adet düğmesi olan ekran var. Bunlarda kablosuz CarPlay aktif olabiliyor mu
O ünitelere gelmedi sanırım.

Mib3 Ünite lere çoğu Vagcom işiyle uğraşan yerler kablosuz carplay aktif etmeye başlamış. Forum da yaptıran olursa yaptırdığı yer ve fiyatı(net belirtmezseniz de ortalama fiyat) belirtirseniz yaptıracaklar için güzel olur. Ankara dışında ki bu iş ile uğraşanlar Face grupların da kimi 2500 kimi 3000 diye belirtmiş.

Dün ben mib3 montajı yaptırlen bir araca yapılıyordu...

İşine yarayan olur diye fiyatı paylaşıyorum...

Ender Elektronik
3000₺ + kdv ( gps anten dahil - nakitte indirim %10 olabilir diye biliyorum )

Bir de bu mib 3'ün teknik özellikleri nedir? İşlemcisi ne, kaç gb rami var, harddiski kaç gb... Nette bulamadım merak ediyorum

Hiç bilmiyorum forumdaki satanlara sormak lazım...

Dün ben mib3 montajı yaptırlen bir araca yapılıyordu...

İşine yarayan olur diye fiyatı paylaşıyorum...

Ender Elektronik
3000₺ + kdv ( gps anten dahil - nakitte indirim %10 olabilir diye biliyorum )
CarPlay'i kablosuz için GPS anteni gerekiyor muydu?

CarPlay'i kablosuz için GPS anteni gerekiyor muydu?

Fazla bir bilgim yok benim, sizin için fiyat istedim bana söylenen bu oldu Telefon: 0216 370 7725 pbx arayıp yada whatsapptan yazıp net bilgi alabilirsiniz eksik bir bilgi yazdı isem en azından düzeltebilirsiniz...

Bana Facebook Grupta Navigasyon + Kablosuz Carplay aktivasyonu paket olarak 5000 TL Fiyat verdiler.

Son düzenleme:
tercih sizin arkdaşlar ben bu işi kurumsal olarak yapan bir firmadan fiyat aldım artık yaptırmak isteyen kendi tercihlerini yapacaktır...

Hayırlı olsun simdiden...

düğmeli ekrana yapılsa çok iyi olur ve bende yaptırmak isterdim. mib3 ünite takılması gerekiyormuş kablosuz carplay'i kullanmak için bununda maliyeti ortalama 80.000tl civarında

mib3 LG marka ünitelerin aktivasyonu yapabilirim 1500TL.
fakat üniteyi bana kargolamanız gerekmekte.
dediğim gibi sadece LG marka olmalı preh değil.
menü tuşuna uzun basarak LG mi Preh mi öğrenebilirsiniz.

mib3 LG marka ünitelerin aktivasyonu yapabilirim 1500TL.
fakat üniteyi bana kargolamanız gerekmekte.
dediğim gibi sadece LG marka olmalı preh değil.
menü tuşuna uzun basarak LG mi Preh mi öğrenebilirsiniz.
Bu aktivasyon işlemini kendimiz yapabilir miyiz?

Geri
Üst Alt