İlandaki sebring jantı almak mantıklı mı

Durban almasam benim de düşündüğüm bir modeldi. Replikası ile orjinali çok çok farklı görünüyor bence. Çiziği hatası yoksa az biraz alınabilir

Ekli dosyayı görüntüle 75523
18 Audi jant 255/35/18 lastik, deli dehşet bir yol tutuşu var 255 taban olduğu için çok temizlerdir 1 2 yerinde hafif boya çıkıntısı var tazik dipten tutmadan dolayı zevki boyanabilir 16ya bırakabilirim lastiklerle beraber
maalesef replika jant düşünmüyorum hocam teşekkürler teklifiniz için

Vw eski jantları yenilerden güzel ve değerini koruyor (Sebring, mallory, durban, dijon özellikle ) . Jantlar çok temiz görünüyor kontrol edilerek alınır . 17 valencia 25/30 bin iken bu jant bence bedava. Golf 7/7.5 ise harika olur.
Geçen sene ankarada böyle bir ila gördüm ve 10.750 mallory aldım. Şuan 23/24 bine ilanlara düşüyor. Kaldıkı artık hatasız orjinal sebring istesenizde bulunmuyor.

replikaları çok bariz bellki ediyor kendini sebringlerde nedendir bilmem
Rengini tutturamıyorlar. Ben de orijinal 18 inc sebring kullanıyorum fabrika çıkışlı. Replika sebringi 100m öteden tanırım. Golf 7 ve 7.5’ta en sevdiğim iki janttan biri. Diğeri de jurva.

Boyanmis jantlar. Kaynak olma ihtimalini iyi degerlendirin

Herkese merhaba
İlandaki sebringi almak mantıklı mı? Her türlü yorum ve önerileriniz bekliyorum

[/URL]
Durban V2 gibi. Bu tarz jantları Golflere çok yakıştıramıyorum. Aynı ölçülerde Durbanım vardı arabayı 15 jant gibi gösteriyordu, 225/45/18 olmasına rağmen.ET si çok yüksek. Tabi renkler ve zevkler tartışılmaz, 18 Cadiz ve 18 Pretoria tavsiye ederim :).

Durban V2 gibi. Bu tarz jantları Golflere çok yakıştıramıyorum. Aynı ölçülerde Durbanım vardı arabayı 15 jant gibi gösteriyordu, 225/45/18 olmasına rağmen.ET si çok yüksek. Tabi renkler ve zevkler tartışılmaz, 18 Cadiz ve 18 Pretoria tavsiye ederim :).
Durban V2 nedir ?

Resimleri incelerken jantın iç kısmında Opel amblemi gördüm ama şaşırtıcı bir durum dikkatinizi çektiyse ?
Evet 2 fotoğraf 16 inç bir Opel janta ait.
Satıcı ilana koyarken dikkat etmemiş sanırım.

İkinci el araç ilanlarında da oluyor bazen, bir bakıyorum farklı araca ait bir iki tane fotoğraf.

Geri
Üst Alt