Sıfır Aracı Teslim Alırken Yapılması Gerekenler

Uwais

Üye
İsim
Mustafa
Merhaba arkadaşlar. Siparişini bekleyen bir golf tutkunu olarak forumun altını üstüne getirmeme rağmen böyle bir konu bulamadım ve konumuzun tüm dostlar için faydalı olabileceğini düşünmekteyim. Donanımı belirleme,sipariş süreci,aracı bekleme süreci,... Hepimizin yaşadığı ortak durumlar. Tekrar söyleyeyim iyi ki varsınız...

Gelelim konumuza;

Araçlarımız bayiye geldi ve biz de heyecan ve tutkuyla aracımızı almaya gittik.

Neler yapılması gerekiyor ?

Hem araçla ilgili hem de evrak kayıt kitap plaka vs. Araçta bireysel olarak kontrol edebileceğimiz neler olabilir amatörce ?

Bayi görevlileri aracı teslim etmeden son kontrollerini yapıyorlar mı ?

Seramik kaplama, krom egzoz ucu,kauçuk paspas,bagaj havuzu, camların su tutmaması için işlemleri vs. yaptırmalı mıyız fahiş ücretler istenmeyecekse ? Hediye olarak verildiği durumlar görüyoruz.

Forumda konusu olan ama daha tam olarak cevabını alamadığım indirimler. Örneğin %3 dost drive indirimi ötv ve kdv eklenmiş fiyat üzerinden mi yapılıyor ? Ha keza %1 den %2,5 a kadar olabilen bayii indirimleri de !

Muhtemelen o heyecanla daha önceden planladığımız olayları bile es geçebilme durumunda olabiliriz.

Nereden aldığınız önemli doğuş Çankaya Aylin hanımdan alıyorsanız alacağınız cevap anahtarlık verdik ya daha ne istiyorsunuz ve passatları teslim edelim en son golfleri teslim ediyoruz şöyle köşede bekleyin olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

İstanbul'dan Polo alan kız kardeşimime saman rengi kutudaki anahtarlığın alınıp kutunun arka bagajda boş çıktığına şahit oldu bu gözler arabamı seviyorum ama bayi kısmına gelince Can'ınızı kurtarın ve çıkınderim dandik cam filmi boya koruma hikayelerine bence kanmayın

Liste hazırlayıp öyle gidin bence de. Heyecandan çoğu şeyi unutabiliyorsunuz. Ben zangır zangır titriyordum, bayiiden aracı arkadaşım çıkarmıştı :))

Nereden aldığınız önemli doğuş Çankaya Aylin hanımdan alıyorsanız alacağınız cevap anahtarlık verdik ya daha ne istiyorsunuz ve passatları teslim edelim en son golfleri teslim ediyoruz şöyle köşede bekleyin olur

Değerli Hocam 

Cok güldürdünüz beni...

Bana da benzer bir numara yapmışlardı... :D

Bana iki anahtarlık gösterip birini vermişlerdi 

Geri
Üst Alt