Aracımdaki Kusurları Bulmam İçin Yardım Talebi ( Kocaeli )

Bende Değirmendere deyim. Müsait olduğunda getirebilirim aracı
Teşekkür ederim üstad. Haftasonu için eskişehirdeyim, pazartesiden sonra müsait olduğunuz bir anda yanyana gelip fikrinizi almak isterim.

Bu arada bizim Pizza Center Erhan ONAT'ın Tuluhan diye bir arkadaşı vardı, siz o olabilir misiniz ?

Teşekkür ederim üstad. Haftasonu için eskişehirdeyim, pazartesiden sonra müsait olduğunuz bir anda yanyana gelip fikrinizi almak isterim.

Bu arada bizim Pizza Center Erhan ONAT'ın Tuluhan diye bir arkadaşı vardı, siz o olabilir misiniz ?
Evet benim. Siz?

@SaLeaS
Sizin için en doğru yapacagınız sey
kafanızda hiç bir soru işareti bırakmayacak olan çözüm
Tarcan lara arabayı goturecen a dan z ye baktıracan

@SaLeaS
Sizin için en doğru yapacagınız sey
kafanızda hiç bir soru işareti bırakmayacak olan çözüm
Tarcan lara arabayı goturecen a dan z ye baktıracan
Eksik olduğunu düşündüklerimi gözlemleyip tamamlattıktan sonra Samiden detaylı bir expertiz alacağım zaten. Hepimiz; Samide ustamda bende yakın arkadaşız, amaç birbirimizi kırmadan yormadan eksik gedik kalmasın. Teşekkürler üstad

Avukat Güray. Ara ara karşılaşıyorduk. Erhan yakın dostum, Aydoğan ve Doğan abiler. Şafak Köse'yi bilirsin muhtemel, onlarda ailem sayılır...
Tam hatırlayamadım 20 küsür sene sonra Değirmendere ye dönüş yaptım. Ama yüz olarak belki hatırlarım. Neyse sen müsait olduğunda haber ver görüşmek üzere. Ama aracını arkadaşların dediği gibi bir expert olayına sokup sonuçlandırman en sağlıklısı

Tam hatırlayamadım 20 küsür sene sonra Değirmendere ye dönüş yaptım. Ama yüz olarak belki hatırlarım. Neyse sen müsait olduğunda haber ver görüşmek üzere. Ama aracını arkadaşların dediği gibi bir expert olayına sokup sonuçlandırman en sağlıklısı
Tamamdır üstad. Döndüğümde sizi buradan DM ile bilgilendireceğim. Salı günü dahil hangi gün müsait olursunuz belirgin ise şimdiden de sözleşebiliriz

Arkadaşlar Merhaba.

Tuluhan Bey ile dün yanyana geldik. Saolsun araçları kıyas ile eksik olan sujeleri tespit etmemde yardımcı olup, Golf'e dair ince detaylara hakim olmama bilgi birikimi ile vesile oldu. Aracımı kullanıp performans ve yürür aksamına dair tavsiyelerini sundu.

Sizin huzurunuzda bir kez daha kendisine çok teşekkür ediyor, yardımları için minnetimi belirtmek istiyorum. Keyifli Forumlar...

Arkadaşlar Merhaba.

Tuluhan Bey ile dün yanyana geldik. Saolsun araçları kıyas ile eksik olan sujeleri tespit etmemde yardımcı olup, Golf'e dair ince detaylara hakim olmama bilgi birikimi ile vesile oldu. Aracımı kullanıp performans ve yürür aksamına dair tavsiyelerini sundu.

Sizin huzurunuzda bir kez daha kendisine çok teşekkür ediyor, yardımları için minnetimi belirtmek istiyorum. Keyifli Forumlar...
Rica ederim, yardimci olabildiysem ne mutlu bana

Geri
Üst Alt