Renk İsmini Merak Ettim

ciikolove

Üye
İsim
FURKAN
Bu renk isim olarak ne diye geçiyor golf 7 arabada merak ettim halk dilinde felan

Ekli dosyalar

• IMG_7191.jpeg
    IMG_7191.jpeg
    296.7 KB · Görüntüleme: 72

Yani atlantic blue golf vardı diyebilirmiyim ?

@ciikolove

Aracınızın rengi ; Night Blue Metallic (LH5X)

Türkiye’ye sınırlı adetli gelmiştir, çok güzel bir renktir,

Atlantic Blue Metallic Mk7 kasanın renk paletinde yoktu, (Atlantic Blue Metallic) makyajlı Mk7,5 kasanın renk paletine ait bir renktir.

@ciikolove

Aracınızın rengi ; Night Blue Metallic (LH5X)

Türkiye’ye sınırlı adetli gelmiştir, çok güzel bir renktir,

Atlantic Blue Metallic Mk7 kasanın renk paletinde yoktu, (Atlantic Blue Metallic) makyajlı Mk7,5 kasanın renk paletine ait bir renktir.
Doğrudur hocam

Bende dün sokakta gördüm, hatta resmini çektim, çok güzel renk gerçekten.

Midline plus sinirli sanırsam
Night Blue Metallic (LH5X)

Golf Mk7 üretilirken ülkemize gelen; Midline Plus, Comfortline, Highline, R-Line, GTI, R donanım paketlerinin hepsi için sınırlı sayıda gelen bir renkti.

Sınırlı sayıda renk derken yanlış anlaşılmasın; Metalik boyalar için ödenen “ekstra ücret” ile Night Blue rengi için istenilen ücret farkı aynıydı, sadece bu rengi az sayıda getiriyorlardı.

Genelde insanlar Tungsten Silver Metallic, Pasific Blue Metallic ve Opak Beyaz tercih edildiği için, Night Blue Metallic ‘i az geliyordu,

Night Blue ‘ya cila atınca parliament mavisini andıran çok hoş bir renktir.

Bu gece mavisi Bej koltukla beraber
Süper kombinasyondur.

Bej koltuk alıpta kılıfla / örtüyle / battaniyeyle/muşambayla koruma moduna alanlar var?

Eee o zaman niye bej koltuk aldın abicim ? Sefasını sürmeyeceksen?

ben niye almadım ?

Bi aracı +10 yıl kullanacaksam bej koltuk almam tabi.
+ Sigara olayım oldugundan yazın ön camlar hep acık gezerim(sigara dumanı camdan tahliye)
Bu arada ne oluyor? Sehrin yolun tüm egzos / is/ kirli havası aracın icine giriyor.
Heleki durkalk trafikte sunroof keyfi yapanların bej koltukları ivedi kararmaya/ islenmeye müsaittir

3-5 yıl aracı kullanıp satana kirlenmesi/ islenmesi ultra sorun yaratmaz . Satın alan düşünsün

Bej döşeme bende almam. Babamın aracında var temiz tutması çok zor ve ne yaparsanız yapın tam temizlenmiyor.

Geri
Üst Alt