Frenler Degişti Geri Geri Giderken Baya Ses Yapıyor

ciikolove

Üye
İsim
FURKAN
Merbahalar orijinal fren balatam bitmişti arka frenler degişti orjinal diskinin üzerine bosch arka marka fren takıldı geri viteste frene basınca bazen baya baya ses geliyor neden sizce
Ön disklerim delphi fren ise bosch marka ile değişti 20 bin oldu frene basınca önlerde bazen ses yapıyor ne önerirsiniz arka sesi nasıl kesebilirim

Merhaba aslında bu konu ile alakalı çok yazı var. Takılan balatayı iade ederek bir nebze zararı aza indirmiş olursunuz işçilik ücreti tekrar ödenecek giden zaman emek oralar yakıt vs.. oralara girmiyorum.. Hella pagid fiyat performans en iyisi biraz balata tozunu çok yapar beni rahatsız etmedi frene çok basmam .. ATE pahalıdır toz yapmaz ama çok nadir de olsa ses yapabiliyor sanırım orta sertlikte balata olmasından kaynaklı..
Bosch da 20 bin değil 200bin olsa yine ötecek ferodo da öyle .. delphi önler kalsın bir süre arkaları değişin alışsın duruma göre önlere de bakılır..

Upvote 0
Merhaba aslında bu konu ile alakalı çok yazı var. Takılan balatayı iade ederek bir nebze zararı aza indirmiş olursunuz işçilik ücreti tekrar ödenecek giden zaman emek oralar yakıt vs.. oralara girmiyorum.. Hella pagid fiyat performans en iyisi biraz balata tozunu çok yapar beni rahatsız etmedi frene çok basmam .. ATE pahalıdır toz yapmaz ama çok nadir de olsa ses yapabiliyor sanırım orta sertlikte balata olmasından kaynaklı..
Bosch da 20 bin değil 200bin olsa yine ötecek ferodo da öyle .. delphi önler kalsın bir süre arkaları değişin alışsın duruma göre önlere de bakılır..
Güvenilir bir yer varmı satın alabileceğim? Hella pagid balata ön arka olarak..

Upvote 0
Fren balatası ve fren diski olarak;
ATE, Hella-Pagid veya serviste satılan Orjinal balata (Eco seri olmayan) bu markalar harici diğer markaların çoğunda ses vs.. hep sıkıntı.

Upvote 0
Hocam simdi önler için fren alsam herhangi sanayiden ortalam fiyatta iyi balata ne alabilirim

Upvote 0

Geri
Üst Alt