ALINIK Golf 7 Spoiler Nereden Bulabilirim ?

major24

Katılımcı Üye

İsim
Ömer
6 yıl önce montajını yaptığım spoilerim boya atmaya başladığı için artık yenilemek istiyorum.
Bu spoileri boyalı olarak temin edebileceğim güvenli bir satıcı biliyor musunuz ?

Ekli dosyalar

• IMG_6536.jpeg
    IMG_6536.jpeg
    409.6 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_6537.jpeg
    IMG_6537.jpeg
    561.7 KB · Görüntüleme: 24

6 yıl önce montajını yaptığım spoilerim boya atmaya başladığı için artık yenilemek istiyorum.
Bu spoileri boyalı olarak temin edebileceğim güvenli bir satıcı biliyor musunuz ?
Yenilemek yerine boyasanız daha nantıklı değilmi?

Bu model spoilerden ben satıyorum. İthalatçı firma boyalı ürün getirmiyor artık, nakliye aşamasında boyası hasar görüyor diye. Şu an satılanların hepsi boyasız.

Yenilemek yerine boyasanız daha nantıklı değilmi?
Birden çok noktada üst tabaka atmaya başladığı için boyama işi (boya öncesi zemin hazırlığı .. ) yenisi ile yakın fiyatlara geleceğini düşündüğüm için direk söküp yenisini takmak istedim.

Bu model spoilerden ben satıyorum. İthalatçı firma boyalı ürün getirmiyor artık, nakliye aşamasında boyası hasar görüyor diye. Şu an satılanların hepsi boyasız.
Muğla'da o ürünü boyatabileceğim bir yer yok. Almak istesek boyalı olarak gönderme imkanı var mıdır, ücret nedir bilgi alabilir miyim ?

Muğla'da o ürünü boyatabileceğim bir yer yok. Almak istesek boyalı olarak gönderme imkanı var mıdır, ücret nedir bilgi alabilir miyim ?
Spoiler 850₺

Boyacı 1.000₺ istiyor boyamaya 🥲

Geri
Üst Alt