Golf 7 dijital klima sağ iki torpido havalandırması sorunu

Babato61

Yeni Üye
İsim
Eren
Araç
Golf 7 comfortline
hayırlı akşamlar tüm golf ailesine aracım 2013 comfort golf 7 aracı ac ye alıp en soğuğa getirdğimde (çift taraflı olarak yapıyorum bunu) aracımın sağ iki havalandırmasının sıcak üflediğini farkettim bu durumu yaşayan varmı daha önce varsa nasıl çözmüş malum yaz yaklaşıyor yaz girmeden çözülmesi greken bi problem şimdiden teşekkürler

Ortaya üfletme tuşuyla ac tuşuna bir süre aynı anda basın dönüşümlü olarak yanıp sönecek bu iki tuşun ledleri, o sırada tuşları bırakabilirsiniz. Yalnız bunu yapmadan önce de tüm havalandırma kanallarını sonuna kadar açın.

Bu yöntem olmazsa torpidonun altındaki süngerden kartonu söküp klimatroniğin yanına düşen yerde flap motoru olacak, orada dişli sesi geliyor mu, dişli kırılması gözüküyormu bir bakın. Muhtemelen flap dişliniz kırılmıştır.

Upvote 0
Ben arabayı alalı çok olmadı sağ tarafa yere düşmüştü galiba o dişli onu aldığım kişi yerine takdırdım demişti acaba yanlış kalibrasyon mu yapıldı dişliye diye düşünmüyorum değil oranın fotoğrafını çekip paylaşacağım en geç yarın kronik diye biliyorum bu sorun

Upvote 0
ilk tariflediğim yöntemle kalibrasyonu yaparsınız, olmuyorsa dişli durumuna bakarsınız.

Upvote 0
Deneyeceğim teşekkür ediyorum akabinde gelişmeleri paylaşırım

Upvote 0

Geri
Üst Alt