GolfTutkusu Sticker ve Oto Koku

apranaxi

Üye
İsim
Batu
Arkadaşlar merhaba

İlgi alakası için @AhmetCakmak hocama ayrıca teşekkür ederim. Kendisi tarafından bana özellikle Ankara içi, uygun olduğu taktirde dışı ilgilenmem için kelebek camı sticker, arka cam sticker ve ayna kokusu ulaştırılmıştır.

Forum bilinirliliği ve görünürlülüğü için yaygınlaşmak ve büyümek amacıyla; araçlarına yapıştırmak isteyen arkadaşlarımızdan ücret talep etmiyoruz. Fakat forum giderleri için ücret verecek dostlarımıza da hayır demeyeceğimizi belirtmek isterim.

Forum dmsinden bana ulaşabilirsiniz.
Gün içinde batıkent ve yenimahalle belediyesinde oluyorum.
Diğer bölgeler için iletişime geçiniz.
IMG_4936.jpeg
IMG_4933.jpeg

Arkadaşlar merhaba

İlgi alakası için @AhmetCakmak hocama ayrıca teşekkür ederim. Kendisi tarafından bana özellikle Ankara içi, uygun olduğu taktirde dışı ilgilenmem için kelebek camı sticker, arka cam sticker ve ayna kokusu ulaştırılmıştır.

Forum bilinirliliği ve görünürlülüğü için yaygınlaşmak ve büyümek amacıyla; araçlarına yapıştırmak isteyen arkadaşlarımızdan ücret talep etmiyoruz. Fakat forum giderleri için ücret verecek dostlarımıza da hayır demeyeceğimizi belirtmek isterim.

Forum dmsinden bana ulaşabilirsiniz.
Gün içinde batıkent ve yenimahalle belediyesinde oluyorum.
Diğer bölgeler için iletişime geçiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 73684
Ekli dosyayı görüntüle 73683
Manzara güzel, sticker da güzel. Müsait bi vakitte Ankara'da iken uğrarım 👍 :)

İstanbulun başı kel mi abiler 😁😁 varmi istanbulda temin edebileceğimiz birisi?

Maşallah güzel durmuş lakin biraz yamuk duruyor sanırım. Benim gibi hafif takıntılılar için göze batıyor 😁
İstanbulun başı kel mi abiler 😁😁 varmi istanbulda temin edebileceğimiz birisi?
İst Başakşehir taraflarındayım hocam. @Furkan hocam da Ümraniye tarafında. Yakında ana konu olarak birkaç büyük şehir için nereden temin edilebeceğini paylaşacağız inşallah.

Maşallah güzel durmuş lakin biraz yamuk duruyor sanırım. Benim gibi hafif takıntılılar için göze batıyor 😁

İst Başakşehir taraflarındayım hocam. @Furkan hocam da Ümraniye tarafında. Yakında ana konu olarak birkaç büyük şehir için nereden temin edilebeceğini paylaşacağız inşallah.
Avcilardayim ben neresindesiniz siz 😁

Takintili isen neden benim sticeri yamuk yapistirdin başgannnim :)

Haha

Ben arka basık ön havada seviyorum 🤪🤪🤪

+1

Kargo ile gönderim yapabilirim.
Dm den ulaşırsanız deteylı konuşalım.

IMG_3617.jpeg

@apranaxi hocama tekrardan teşekkür ederim. Şahane durdu…

Ankara’dan herkese selamlar

(Bu arada arka camın fren lambasından uzunluğu 114 cm orta noktası 57 cm’ye gelecek şekilde orta kısmı oluyor :) )

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt