Jantlar Hakkında

İsim
Can
Araç
CADDY STYLE /A6
4 adet orijinal sıfır Gti jantı, fiyat normal mi sizce , bildigim kadarıyla bunlar türkiye de üretiliyor, nereden alıyorlar sıfır jantları, valencialardan daha iyi ve uygun neredeyse

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-02-24 113133.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-24 113133.png
    335.2 KB · Görüntüleme: 136

18" sıfır için iyi rakam ilkinci el olsa 20-24 arası uygun...
orjinal olmayanin
fiyati buysa vw urunu olanin fiyati Kim bilir kac tir
Hollanda da orjinal sifir konumda sifir Michelin lastikle 1100/1200 euro arasi cok var en fazla 200-300 km kullanilmis
Birkac ay once kisliklar icin Sade jant I aldim 900 euro ya

Ekli dosyalar

• IMG_9467.jpeg
    IMG_9467.jpeg
    132.6 KB · Görüntüleme: 63
Örnek bu ilan 2023 de verilmiş 60bin demiş senin ilan tarihin kaç arada yarı yarıya fark var o jantlar kullanılmış olabilir...

@DifferenceCan

IMG_0695.jpeg

Buda kullanılmış...

IMG_0696.jpeg

İkinci el rakamları için pazarlık yapılabilir...

Son düzenleme:
orjinal olmayanin
fiyati buysa vw urunu olanin fiyati Kim bilir kac tir
Hollanda da orjinal sifir konumda sifir Michelin lastikle 1100/1200 euro arasi cok var en fazla 200-300 km kullanilmis
Birkac ay once kisliklar icin Sade jant I aldim 900 euro ya

Senin orada bedava buda işte çıkma orjinal lastiksiz 1.000-1.200€ ; çıkma sıfır gibi diyeyim lastiksiz 2.000€ yurt dışı her zaman uygun...

Son düzenleme:
Senin orada bedava buda işte çıkma orjinal lastiksiz 1.000-1.200€ ; çıkma sıfır gibi diyeyim lastiksiz 2.000€ yurt dışı her zaman uygun...
Aslinda arabayla bir avrupa turu yapacan
Bu parcalar degistirip gelecen
Gti yada r
On arka tamponlar
Jant
Media sistemi navigasyonlu
R Yada gti direksiyon
Siyah ic doseme tavan ve yanlar
On ve arka lambalar
Bu durumda sizin avrupa gezinizde bedava ya gelir

Aslinda arabayla bir avrupa turu yapacan
Bu parcalar degistirip gelecen
Gti yada r
On arka tamponlar
Jant
Media sistemi navigasyonlu
R Yada gti direksiyon
Siyah ic doseme tavan ve yanlar
On ve arka lambalar
Bu durumda sizin avrupa gezinizde bedava ya gelir

Kesinlikle katılıyorum...

👍
Bu arada media sistemine bakiyorum
3/4 set elime gecti Ama almadim cogun da ekran kenerlarinda kirik yada catlaklar yada derin cizikler var
Ama temiz bir set bulunca yazacam

Media sistemleri çok enteresan şekilde hep ekranlarda piksel hatalı geliyor burayada...

Ben halletim onu geçen hafta set 1000€ aldım...

Fakat benim ekran da da piksel sıkıntısı çıktı ondan montajı yapamadık devreye Ender E. Metin bey girdi Almanyada arkadaşını devreye soktu sağolsun ekranı aldığımız satıcıya yolladık oraya giden bir kişi ile, satıcı yenisini verecek bakalım haftaya Metin beyin arkadaşı gelecek o getirecek...

Düşüncen için tşk ederim...

Media sistemleri çok enteresan şekilde hep ekranlarda piksel hatalı geliyor burayada...

Ben halletim onu geçen hafta set 1000€ aldım...

Fakat benim ekran da da piksel sıkıntısı çıktı ondan montajı yapamadık devreye Ender E. Metin bey girdi Almanyada arkadaşını devreye soktu sağolsun ekranı aldığımız satıcıya yolladık oraya giden bir kişi ile, satıcı yenisini verecek bakalım haftaya Metin beyin arkadaşı gelecek o getirecek...

Düşüncen için tşk ederim...
Ne demek

Geri
Üst Alt