Golf 8 İmpression 360 derece park sensörü

Bu sistem pla3 otomatik parka giris ve cikis
Icin kullaniliyor arac duz ve dikey park edebiliyor

Ornek olarak dikey park yaptiniz sag taraftan buyuk bir arac park edtmis Siz parktan cikacaksiniz Ama sag tarafi goremiyorsunuz cunku sag taraftaki buyuk arac Siz cikarken sagdan gelen ve size yaklasan araci ekranda Kirmizi olarak gosteriyor Siz daha da gerigeri gitmeye devam ederseniz otomatik fren yapiyor
Araci ekranda 360 derece gosteriyor parka girerken yandan cok yaklastiysaniz onu da ekran da gosteriyor
Arac park edtmek icin uygun yeri buldugunda ihtar veriyor ve vites degismini yapmanizi bildiriyor
Bu sistem parka giriste deyilde parktan cikista super
Sahsen Ben genel olarak parktan cikista kullaniyorum
Sizin dediğiniz fonksiyonların çalışması için araçta kör nokta da olması gerekmektedir. PLA 3.0 fonksiyonu değildir.

Sizin dediğiniz fonksiyonların çalışması için araçta kör nokta da olması gerekmektedir. PLA 3.0 fonksiyonu değildir.
ben bir ornek olarak yazdim ve kendi aracamindan resimledim Benim aracta kornokta da var
Ayrica arac ta park asistani varsa bile pla3.0 taktirmak icin ayrica 4 sensor daha takiliyor
Resimleri cekerken kornokta kapaliydi

Son düzenleme:
ben bir ornek olarak yazdim ve kendi aracamindan resimledim Benim aracta kornokta da var
Ayrica arac ta park asistani varsa bile pla3.0 taktirmak icin ayrica 4 sensor daha takiliyor
Resimleri cekerken kornokta kapaliydi
Parktan çıkış asistanı açıkmış 😉

Geri
Üst Alt