Golf 8 İmpression 360 derece park sensörü

Murad

Üye
İsim
Murad
Araç
Golf 8 İmp
Selamun Aleykum arkdaşlar, aracıma 360 derece park sensörü taktırmayı düşünüyorum, ama sizlere sormak istediğim aklıma takılan bir kaç soru var ?

- Daha önce aracına 360 derece park sensörü taktırıp memnun kalan oldu mu ? Sizlere göre artı ve eksileri nelerdir ?

360 park sensöründe ekstra olarak yanlara 4 tane daha sensör takılıyor ve kendi kendine park aktif oluyor.

peki , siz kullanıyormusunuz ? kendi kendine aktiv olan park pla 3.0 mı ?

Ben kullanmadım. Sadece sosyal medyada uygulanmış araçları gördüm.

@metinkar Merhaba Metin bey, bu video bende izledim , geçen hafta fiyatta aldım kendilerinden bana göre gayette makul bir fiyat söylediler, merak etdiğim aramızda bu sistemi kullanan var mı ? belki zamanla bizlerle tecrübelerini bölüşe bilir. ( artıları eksileri yönünden )

Kullanan birisi varsa ben de yorumlarını merak ettim. Dsgde bu işler nasıl oluyor ileri geri vites seçimi yapmak gerekiyor mu?

evet vites seçimini ve gazı siz ayarlıyorsunuz direksiyon araçta

Selamun Aleykum arkdaşlar, aracıma 360 derece park sensörü taktırmayı düşünüyorum, ama sizlere sormak istediğim aklıma takılan bir kaç soru var ?

- Daha önce aracına 360 derece park sensörü taktırıp memnun kalan oldu mu ? Sizlere göre artı ve eksileri nelerdir ?
Bu sistem pla3 otomatik parka giris ve cikis
Icin kullaniliyor arac duz ve dikey park edebiliyor

Ornek olarak dikey park yaptiniz sag taraftan buyuk bir arac park edtmis Siz parktan cikacaksiniz Ama sag tarafi goremiyorsunuz cunku sag taraftaki buyuk arac Siz cikarken sagdan gelen ve size yaklasan araci ekranda Kirmizi olarak gosteriyor Siz daha da gerigeri gitmeye devam ederseniz otomatik fren yapiyor
Araci ekranda 360 derece gosteriyor parka girerken yandan cok yaklastiysaniz onu da ekran da gosteriyor
Arac park edtmek icin uygun yeri buldugunda ihtar veriyor ve vites degismini yapmanizi bildiriyor
Bu sistem parka giriste deyilde parktan cikista super
Sahsen Ben genel olarak parktan cikista kullaniyorum

Ekli dosyalar

• IMG_9419.jpeg
    IMG_9419.jpeg
    166.6 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_9415.jpeg
    IMG_9415.jpeg
    153.7 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_9422.jpeg
    IMG_9422.jpeg
    158 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_9424.png
    IMG_9424.png
    722.6 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_9077.jpeg
    IMG_9077.jpeg
    142.8 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_9075.jpeg
    IMG_9075.jpeg
    104.8 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_9056.jpeg
    IMG_9056.jpeg
    110.1 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_9014.jpeg
    IMG_9014.jpeg
    113 KB · Görüntüleme: 17
Bu sistem pla3 otomatik parka giris ve cikis
Icin kullaniliyor arac duz ve dikey park edebiliyor

Ornek olarak dikey park yaptiniz sag taraftan buyuk bir arac park edtmis Siz parktan cikacaksiniz Ama sag tarafi goremiyorsunuz cunku sag taraftaki buyuk arac Siz cikarken sagdan gelen ve size yaklasan araci ekranda Kirmizi olarak gosteriyor Siz daha da gerigeri gitmeye devam ederseniz otomatik fren yapiyor
Araci ekranda 360 derece gosteriyor parka girerken yandan cok yaklastiysaniz onu da ekran da gosteriyor
Arac park edtmek icin uygun yeri buldugunda ihtar veriyor ve vites degismini yapmanizi bildiriyor
Bu sistem parka giriste deyilde parktan cikista super
Sahsen Ben genel olarak parktan cikista kullaniyorum
cevapladığınız için teşekkür ederim.

Normal ön arka park sensörü yaptıran varmı şuan güncel fiyat bilgisi olan bende impression var yaptırmam elzem oldu

Normal ön arka park sensörü yaptıran varmı şuan güncel fiyat bilgisi olan bende impression var yaptırmam elzem oldu
Sadece ön ve arka park sensörü 17 civarı , arka kamera 10 fiyat aldım

Geri
Üst Alt