Aslında Kum bejine özgü değil titantum siyahında da bu sıkıntı mevcut fakat koyu renk olduğu için belirgin olmadığı için görülmüyor.

Maalesef Garanti kapsamı dışında ve kullanırken dikkatli olmak gerekiyor.

Koltuğu biraz geriye atarak, inip binerken o bölgeye sol elinizle destek verirseniz tahribatı azaltabilirsiniz

Sonra durdum dedim ki "İyiki Ergo'm Var" :)

arkadaşlar son durum nedir sizde? benim o bölge yırtıldı maalesef. oradaki kumaşı bulma şansımız var mi?

Sonra durdum dedim ki "İyiki Ergo'm Var" :)
İyi ki var....Parasının 2,5 katından fazlasını hak eden bi opsiyondu. 2014-2015 de 1300 liraya ekletiliyodu sanırım. 

Isıtma 

Parçalı deri koltuk

14 yön

Masaj

Elit iç dekor havası

arkadaşlar son durum nedir sizde? benim o bölge yırtıldı maalesef. oradaki kumaşı bulma şansımız var mi?
İşin uzmanı kaliteli bir oto döşemeci de yırtılan o bölgenin kumaşı mevcuttur., elinde olmasa bile istanbul veya yurt dışı fark etmeksizin sipariş geçer kumaşın aynısını getirtirler.. döşemeciler araçların koltuklarının kumaşını kim ürettiğini bilirler ama işçiliği iyi olan düzgün bir yer bulmanız lazım., yani sadece aynı kumaşı bulmakla da iş bitmiyor., işini iyi yapan bir usta öyle bir yapar ki siz bilee anlayamazsınız., diğer türlü koltuğun içine ederler..

arkadaşlar denizli’de bir döşemeci buldum kumaş bulamayız dedi. kol dayamada olduğu gibi yan destek kısımlarını deri döşeriz dedi ama orijinallik bozulur diye düşünüyorum. servisten temin edilirse 6500 tl ye mal oluyormus bi tanıdığım denizli batı ya sormuş öyle söylemişler. sırt dayama komple değişiyormuş yanlar ayrı olmuyormus.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt