Golf 8 Start Stop hafıza modülü

Kendimi kurban ederek parçayı sipariş verdim :) Sonuçları paylaşıyor olacağım.
1708504039311.png

golf 8 de start stop sanki 7 gibi çalışmıyor gibimegeldi araç stop ederken veya çalışırken marş basmıyor kendiliğinden ibre inip kalkıyor çalıştıını veya stop ettiğini anlamıyorum gibi beni rahatsız etmiyor şahsen eski aracımda sürekli kapatırdım binince ama golf 8 de kendi kendine birşeyler yapıyor çok da dikkatimi çekmedi

golf 8 de start stop sanki 7 gibi çalışmıyor gibimegeldi araç stop ederken veya çalışırken marş basmıyor kendiliğinden ibre inip kalkıyor çalıştıını veya stop ettiğini anlamıyorum gibi beni rahatsız etmiyor şahsen eski aracımda sürekli kapatırdım binince ama golf 8 de kendi kendine birşeyler yapıyor çok da dikkatimi çekmedi
Motor eğer eTSI ise marş işlevini alternatör yapıyor.

Bu aparatı sipariş vermeden önce aracınızın modeline göre butonun arkasındaki girişi kontrol edin 6 veya 10 pinlik mi diye, kontrol ettikten sonra sipariş verin. Araca göre değişik montaj veya modele göre üretimi olabilir. Ben de Ateca aracım için 2 gün önce 10 pinli olan aparattan sipariş verdim.
https://tr.aliexpress.com/item/1005004767554510.html

Ekli dosyalar

• 20240219_102741.jpg
    20240219_102741.jpg
    243 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
Bu aparatı sipariş vermeden önce aracınızın modeline göre butonun arkasındaki girişi kontrol edin 6 veya 10 pinlik mi diye, kontrol ettikten sonra sipariş verin. Araca göre değişik montaj veya modele göre üretimi olabilir. Ben de Ateca aracım için 2 gün önce 10 pinli olan aparattan sipariş verdim.
https://tr.aliexpress.com/item/1005004767554510.html
Kontrol yapmadım doğrusu. Açıkçası tam nereye takılacağı konusunda da fikrim yok. Ürün gelince bilgilendireceğim.

Kontrol yapmadım doğrusu. Açıkçası tam nereye takılacağı konusunda da fikrim yok. Ürün gelince bilgilendireceğim.
Nereye takıldığını bende bilmiyorum ama satıcıya sorunca bilgi veriyorlar sanırım. Satış sitesinde biri eklentideki gibi kaput açma mandalının orayı göstermiş. Müşteri yorumlarında birisi satıcının montaj yeri için yardımcı olduğunu yazmış. Sayfada pin seçeneği yoksa golf 8 araçları için hepsi standart olabilir. Bazı araçlarda pin sayısı seçeneği var.

Ekli dosyalar

• stop.jpg
    stop.jpg
    216.9 KB · Görüntüleme: 15
  • start.jpg
    start.jpg
    259.7 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Bana kalırsa son derece işlevsiz saçma bir ürün, bırakın araç kendi çalışsın dursun, ya da bir kaç tıklama ile devre dışı bırakın, bu tarz ürünleri mantıklı bulmuyorum

Bugün @İlker34 abimin desteğiyle deneme fırsatı bulduk. Sistem çok başarılı çalışıyor. Eğer en son start stop açık ise müdahale etmiyor ancak kapalı bırakıldı ise kontağa basıldığı anda start stopu otomatik kapatıyor.

Geri
Üst Alt