Golf 8 Start Stop hafıza modülü

ciddikedi

Üye
İsim
Osman
Araç
Golf mk8 impression
Merhaba, aliexpress sitesinde gezerken start stop sistemini hafızalı hale getiren ara dönüştürücülere denk geldim.
Araç her çalıştığında start stop devre dışı uyarısı vericek mi diye hiç çalışan örneğini bulamadım.
Bu veya benzer ürünleri kullanan oldu mu?

https://www.aliexpress.com/item/1005006478459406.html
1708205805750.png

Aracım Golf 7.5 bunu aracımda kullanıyorum Start/Stop tuşunu hafızalı hale getiriyor. Start/Stop sistemini devre dışı bıraktıysanız her kontak açışınızda start/stop sistemini otomatik kapatıyor. Faydalı mı diye soracaksanız bence evet, faydalı. Sistemi aktif edince her kontak açışınızda Start/Stop aktif olarak çalışmaya devam ediyor.

Kullaniyorum cok ise yariyor tavsiye ederim

Ben ilk kez karşılaştım :) hiçte ekşemedin siteye aga... nasıl bir sistem montajı nasıl yapılıyot bilgi verebilirmisin bende alayım tavsiyene göre...

Ben ilk kez karşılaştım :) hiçte ekşemedin siteye aga... nasıl bir sistem montajı nasıl yapılıyot bilgi verebilirmisin bende alayım tavsiyene göre...

Ustad

Eski aracimda vardi mevcut olana da taktim 4 yildir kullanıyorum

Baglanti basit mevcut tusun soketini sokup bunu araya bagliyorsun kesme bicme yok kodlama yok direk calisiyor

Ustad

Eski aracimda vardi mevcut olana da taktim 4 yildir kullanıyorum

Baglanti basit mevcut tusun soketini sokup bunu araya bagliyorsun kesme bicme yok kodlama yok direk calisiyor

Güzelmiş bana da lazım böyle bir şey...

Satıcıya mesaj attım video attı mevcut kabloyu çıkarıyor bir ucunu çıkana bir ucunu çıkardığı yere takıyor dediğin gibi basitmiş...

Ama benim önceliğim yazılımla bu işi halletmek bir araştırayım mantık olarak aracı nasıl bıraktı isen o şekilde başlaması belki olur...

IMG_0640.jpeg
IMG_0641.jpeg
IMG_0642.jpeg
IMG_0643.jpeg
IMG_0644.jpeg
IMG_0645.jpeg
IMG_0646.jpeg

Son düzenleme:
Golf 7 aracımda 3 senedir kullanıyorum soketi uyumlu tak çalıştır.Tavsiye ederim

Audi veya BMW araçlarda yazılımla yapılıyor ancak VW modellerinde hafıza maalesef yazılımla mümkün değil. Eğer yanlış anlamadıysam hatta eTSI araçlarda yazılımla tamamen iptal dahi edilemiyor.

Audi veya BMW araçlarda yazılımla yapılıyor ancak VW modellerinde hafıza maalesef yazılımla mümkün değil. Eğer yanlış anlamadıysam hatta eTSI araçlarda yazılımla tamamen iptal dahi edilemiyor.
Şimdi benim duyduğuma göre birkaç tane R sahibi Sport modda arabayı kapattığı zaman aynı şekilde açmayı istemiş bunun yazılım olarak araştırıyorlar eğer bu yazılım olarak olursa bizimki neden olmasın...

Bunlar her araca uyuyor mu? 2021 Ateca'ya uyan aradım bulamadım.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 631,23TL 20% İndirim | Golf mk8 kapatmak için otomatik start stop kablo başlangıç durdurma bellek kablosu golf 8 başlangıç durdurma bellek kablosu tak ve çalıştır
https://a.aliexpress.com/_EzQQySV
Üstad tam olarak neye yarar bu pek anlayamadım. Teşekkürler.

Geri
Üst Alt